• Wszystkie ofertyKonstancin-JeziornaZdrowieOpieka medycznaPielęgniarka/Pielęgniarz (Tabita) - Konstancin-Jeziorna
    Pielęgniarka/Pielęgniarz (Tabita) - Konstancin-Jeziorna
    new
    Zdrowie
    LUX MED Sp. z o. o.

    Konstancin-Jeziorna
    13 - 19 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    praca w grupie
    multitasking
    odpowiedzialność
    priorytetyzacja
    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Pielęgniarz/Pielęgniarka - Konstancin-Jeziorna

    Opis stanowiska:

    Praca w ośrodku opiekuńczo-rehabilitacyjnym Tabita należącym do Grupy LUX MED. Placówka, oferuje rehabilitację leczniczą oraz całodobową opiekę nad Pacjentami w każdym wieku, wymagającymi stałego wsparcia specjalistów.

    My zadbamy o:

    • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce;
    • różnorodne formy współpracy - pracę na etat lub w ramach umów cywilnoprawnych;
    • możliwość uzyskania dofinansowania do kursów specjalistycznych;
    • możliwości rozwoju zawodowego wg wytycznych Programu "Ścieżki rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych w Grupie LUX MED";
    • pracę w systemie zmian 12/12 z możliwością dopasowania grafiku do dyspozycyjności;
    • możliwość skorzystania z bogatego pakietu benefitów pozapłacowych: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, elastyczne godziny pracy, program rekomendacji pracowników, program wellbeingowy, ubezpieczenie szpitalne​.
    • możliwość zakwaterowania.

    Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

    • wykształcenie min. średnie medyczne;
    • aktualne prawo wykonywania zawodu;
    • mile widziane - ukończona specjalizacja, kurs kwalifikacyjny lub w trakcie odbywania specjalizacji lub kursów w dziedzinach wymienionych w formularzu aplikacyjnym;
    • silna orientacja na Pacjenta, empatia, chęć niesienia pomocy innym, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizację pracy własnej.

    Zapraszamy do współpracy! Link do formularza aplikacyjnego: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8d67b9aed301445bb252a09c83b77ec6

    13 - 19 USD

    Dowolna