• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieOpieka medycznaPsychoterapeuta / Psychoterapeutka
    Psychoterapeuta / Psychoterapeutka
    new
    Zdrowie
    Centrum Terapii DIALOG

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prowadzenie psychoterapii

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    NZOZ Centrum Terapii Dialog to miejsce, w którym potrzeby psychoterapeutów są kluczowe. Od 2006 roku dbamy o to, aby nasi psychoterapeuci mogli się rozwijać i szkolić w swoich obszarach zainteresowań. Połącz dotychczasową pracę z pracą w Centrum Terapii Dialog. Niezależnie od tego, czy pracujesz w swoim gabinecie, czy w innym ośrodku, możesz też pracować w Dialogu i korzystać z przygotowanych specjalnie dla psychoterapeutów rozwiązań:

    Dla Twojego komfortu:

    • pełna obsługa techniczna i marketingowa – zapełnianie grafików pacjentami (w Dialogu obowiązują przedpłaty za wizyty), potwierdzenie, przekładanie wizyt, koordynowanie płatności i wiele innych;
    • przyjmowanie pacjentów w preferowanych terminach – rano, po południu lub wieczorem, w tygodniu lub/i w weekendy;
    • wynagrodzenie w przedziale 85-175 zł brutto za sesję w języku polskim; atrakcyjne dodatki za pracę w weekendy (do 245 zł brutto za sesję);
    • dowolność w wyborze placówki w 11 lokalizacjach w Warszawie (Śródmieście, Centrum, Wola, Wilanów, Żoliborz, Mokotów, Ursynów, Gocław, Powiśle);
    • komfortowe, nowoczesne gabinety ze wszelkimi udogodnieniami dla psychoterapeutów;
    • pokój socjalny, w którym można odpocząć na przytulnej kanapie między sesjami lub porozmawiać z innymi przy pysznej kawie;
    • elastyczny grafik, który możesz dopasować do własnej dyspozycyjności;
    • możliwość skorzystania z płatnego urlopu, prywatnej opieki medycznej, karty sportowej;
    • aplikacja na telefon Mój Dialog, dzięki której w każdej chwili masz dostęp do swojego kalendarza wizyt.

    Dla Twojego rozwoju:

    • autonomia dotycząca wszystkich aspektów pracy psychoterapeuty m.in.: decydowanie o cenie wizyty dla pacjenta, wybór metod pracy terapeutycznej;
    • możliwość otrzymania nieograniczonego dostępu do najlepszych, dedykowanych psychoterapeutom, szkoleń na platformie Dialoteka.pl;
    • możliwość otrzymania dofinansowania do zagranicznych konferencji dot. tematyki związanej z psychiatrią, psychoterapią lub psychologią;
    • możliwość regularnych superwizji z certyfikowanymi superwizorami;
    • szansa na współtworzenie różnorodnego zespołu ponad 350 specjalistów od zdrowia psychicznego, w tym profesorów, adiunktów warszawskich uczelni, ekspertów w wielu obszarach.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe;
    • bycie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego lub ukończona akredytowana Szkoła Psychoterapii.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii pod stałą superwizją.