Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Konsultant ds. Procesów Wsparcia Bankowości
Support
CERI INTERNATIONAL SP Z O O

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Pracuj z nami tak jak lubisz. Zdalnie. Hybrydowo. Stacjonarnie. CERI to miejsce, w którym spotykają się ludzie na wszystkich etapach kariery. Pracujemy dla banków i na bank stawiamy na ludzi. Ciągły rozwój firmy sprawia, że potrzebujemy Cię na naszym pokładzie!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
obsługa klienta
niemiecki
Microsoft Office
Opis stanowiska

Jesteśmy częścią Commerzbanku, pracujemy dla banków i na bank stawiamy na ludzi. Specjalizujemy się w obsłudze procesów dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji danych klientów (KYC).

W naszej pracy liczy się zaangażowanie i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Z chęcią nauczymy Cię czegoś nowego, zapewniając bagaż pozytywnych doświadczeń!

Czym będziesz się zajmować?

· Realizacją zadań z obszaru bankowości: otwieranie kont, aktualizacja danych klienta, nadawanie upoważnień zgodnie z obowiązującymi procedurami

· Obsługą Klienta z wykorzystaniem języka niemieckiego (pisanego)

· Weryfikacją wiarygodności Klienta: porównanie danych zawartych we wniosku z danymi personalnymi Klienta

· Uzupełnianiem brakujących danych niezbędnych do realizacji wniosku

Czego oczekujemy?

· Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2

· Obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

· Otwartości na naukę nowego obszaru

· Skrupulatności i dokładności w działaniu

· Dobrej organizacji pracy

· Umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

· Wykształcenie / doświadczenie w zakresie administracji / finansów lub bankowości

Dlaczego warto z nami pracować?

· Umowa o pracę

· Praca zdalna, hybrydowa oraz stacjonarna

· Szkolenia wewnętrzne

· Elastyczny czas pracy

· Dofinansowanie kursów językowych

· Grupy sportowe

· Karta MultiSport

· Punkty MyBenefit

· Joga i fitness online

· EAP-ICAS program wsparcia pracowników

· Prywatna opieka medyczna

· Program rekomendacyjny

· Spotkania integracyjne

· Dofinansowanie wypoczynku

· Dofinansowanie posiłków

· Firma przyjazna osobom z niepełnosprawnościami