• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaInneJunior Strategy Planner
    Junior Strategy Planner
    Inne
    Change Serviceplan sp. z o. o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    otwartość na nowe pomysły
    komunikatywność
    praca w grupie
    analityczne myślenie
    rok doświadczenia

    Opis stanowiska

    Z czym kojarzy ci się "Double Jeopardy"?

    Jeśli z marketingiem, a nie tylko z tytułem filmu sensacyjnego, być może jesteś osobą, której

    szukamy!

    Kogo szukamy?

    Do zespołu agencyjnego poszukujemy osoby na stanowisko Junior Strategy Planner.

    Idealny kandydat to osoba, która łączy analityczne myślenie z kreatywnością, jest na bieżąco

    z trendami w marketingu i reklamie, a także potrafi pracować w zespole.

    Twoje zadania:

    • Analiza danych rynkowych i trendów konsumenckich
    • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowych dla naszych klientów
    • Wsparcie w przygotowywaniu prezentacji strategicznych
    • Współpraca z zespołami kreatywnymi
    • Monitorowanie i ocena efektywności kampanii reklamowych

    Wymagania:

    • Co najmniej rok doświadczenia na stanowisku związanym ze strategią marketingową

    lub planowaniem

    • Podstawowa wiedza z zakresu strategii marketingowej i planowania
    • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z danych
    • Kreatywność i otwartość na nowe pomysły
    • Swobodne poruszanie się w świecie komunikacji digitalowej
    • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

    Oferujemy:

    • Pracę w kreatywnym i przyjaznym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji z ciekawymi projektami dla znanych