• Wszystkie ofertyRzeszówInneNauczyciel programowania dla dzieci | CAŁA POLSKA
    Nauczyciel programowania dla dzieci | CAŁA POLSKA
    new
    Inne
    Coding Powers

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    robloxstudio
    Scratch
    JAVA
    Python
    dobra organizacja pracy
    elastyczność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Coding Powers to pierwsza i jedyna w Polsce szkoła programowania dla dzieci oferująca indywidualne kursy online. Dzięki elastycznemu podejściu jesteśmy w stanie wykorzystać unikalny potencjał każdego dziecka, a nasi klienci wybierają dogodny dla siebie termin zajęć. Jesteśmy spółką partnerską Koding Next - największej szkoły programowania dla Dzieci w Azji Południowo-Wschodniej - w związku z czym posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży edtech.

    Szukamy kreatywnych i zaangażowanych nauczycieli programowania, którzy chcą dzielić się swoją pasją i wiedzą z najmłodszymi. Jeśli lubisz pracę z dziećmi i jesteś zainteresowany/zainteresowana najnowszymi technologiami, dołącz do naszego zespołu!

    Co oferujemy:

    • Umowę zlecenie (50-70zł/h brutto) lub B2B (50-70zł/h netto + VAT)
    • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i warsztatach.
    • Pracę w przyjaznej i wspierającej atmosferze, w zespole pasjonatów edukacji technicznej.
    • Elastyczność w zakresie godzin pracy, idealną dla osób ceniących sobie swobodę, umożliwiającą łatwe połączenie pracy z zajęciami na uczelni.
    • Praca zdalna
    • System dodatkowych premii

    Czego oczekujemy:

    • Wysokiego poziomu zaangażowania i chęci do nauki.
    • Dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole.
    • Mile widziane doświadczenie w nauczaniu dzieci (półkolonie, kolonie, warsztaty, korepetycje).
    • Znajomość jednego z języków programowania: Python, Java, JavaScript, LUA, lub umiejętność pracy z oprogramowaniem edukacyjnym takim jak ScratchJr, Scratch, RobloxStudio, Minecraft (Education).

    Dlaczego warto aplikować?

    • To świetna oferta dla osób ceniących sobie swobodę, dzięki elastycznym godzinom pracy, które pozwalają na połączenie pracy z innymi aktywnościami
    • Oferujemy nie tylko pracę, ale także możliwość realnego wpływu na rozwój młodych ludzi oraz szansę na rozwijanie własnych umiejętności i kwalifikacji.
    • Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i inicjatywy dotyczące nowych metod nauczania i projektów edukacyjnych.
    • Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą.
    • Wystawiamy zaświadczenie o liczbie przepracowanych godzin.

    Aplikuj, jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i mieć realny wpływ na rozwój edukacji technicznej wśród dzieci.