Oferty
Koordynator Projektu Sieci Ładowania EV
PM

Przeźmierowo
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

odpowiedzialność

skuteczna komunikacja

priorytetyzacja

pomysłowość

praca w grupie

dobra organizacja pracy

elastyczność

multitasking

Opis stanowiska

W ChargeEuropa, naszą misją jest wspieranie miast w dążeniu do czystego transportu. Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy budowę sieci stacji ładowania EV, które złożone są zarówno z modułu ładowania jak i reklamy zewnętrznej (DOOH). Dzięki współpracy ze zrównoważonymi markami, możemy już zapewnić komfortowe ładowanie pojazdów elektrycznych w wielu galeriach handlowych, sieciach spożywczych czy kompleksach usługowo- biurowych. Nasz model biznesowy pozwala nam na szybki rozwój w miejscach, które potrzebują infrastruktury do ładowania EV i chcą stać się zeroemisyjne.

W związku z kolejnym etapem budowy sieci, poszukujemy Koordynatora Projektu Sieci Ładowania EV do naszego zespołu w Poznaniu.

Obowiązki:

  • Koordynacja prac związanych z rozwojem nowej infrastruktury ładowania EV w Polsce;
  • Zarządzanie instalacją stacji w docelowym miejscu: ustalanie celów, harmonogramu prac oraz budżetu projektów;
  • Ścisła współpraca z interesariuszami projektu w tym z: partnerami (nieruchomości), OSD czy podwykonawcami,
  • Odpowiedzialność za cały proces związany z uruchomieniem stacji ładowania;
  • Koordynacja procesu przyłączeniowego, negocjowanie i weryfikacja umów pod względem formalnym i merytorycznym;
  • Identyfikacja i zarządzanie ryzykami projektowymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami (mile widziane doświadczenie w branży budowlanej lub ładowania pojazdów elektrycznych);
  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami;
  • Umiejętność pracy w zespole i doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • Naturalna zdolność do znajdowania rozwiązań w każdej sytuacji i łatwe dostosowywanie się do zmian;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie przyszłości elektromobilności w Polsce;
  • Możliwość dołączenia do firmy o silnej pozycji na rynku i ambitnych planach rozwoju;
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy;
  • Pracę w zgranym zespole ludzi z pasją;
  • Udział w szkoleniach, spotkaniach integracyjnych i wydarzeniach biznesowych;
  • Dodatkowe benefity takie jak: lekcje angielskiego.