Oferty
Traffic Manager
Marketing

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

skuteczna komunikacja

priorytetyzacja

dobra organizacja pracy

praca w grupie

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Zakres obowiązków

Wyobraźnia poniosła Cię kiedyś w stronę zarządzania ruchem? Gdy układasz klocki to nikt nie reaguje w sposób “Ej, to j...est niestabilna konstrukcja”? Zdarzy się, że znajomi Ciebie proszą o organizację wyjazdów, imprez, domówek, a nawet wesel? To objawy, że jesteś ogarniętą osobą, która potrafi organizować pracę. I takiej osoby właśnie szukamy!

Potrzebujemy Traffic Managera, który poukłada nasze klocki tasków i projektów w taki sposób, by konstrukcja Klient-Accounci-Kreacja była stabilna i zadowolona! Do twoich zadań będzie należeć określanie capacity działów wraz z ich managerami, negocjowanie terminów z działem client service, układanie i kontrolowanie terminowości realizacji projektów, a także optymalizacja procesów w oparciu o feedback klientów i zespołu.

WYMAGAMY

  • znajomości procesów i składowych agencji kreatywnych tak, aby rozróżnić dwójkę kreatywną od dwójki accountów,
  • znajomości kompetencji działów w branży reklamowej, która pozwala odróżnić creative directora od art directora,
  • zdolności planowania projektów oraz zarządzania czasem tak, że nawet NASA wstanie i zaklaska,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2. If you have difficulty measuring your level, we strongly advise you to read this joke and laugh: I've always wanted a job cleaning mirrors... It's just something I can see myself doing.
  • doświadczenia w tworzeniu harmonogramów i kosztorysów, do których nawet najbardziej zawistna bibliotekarka nie będzie miała uwag.

OFERUJEMY:

  • pracę z międzynarodowymi brandami, w lokalnej atmosferze
  • wynagrodzenie, od którego głowa spokojna,
  • więcej możliwości rozwijania się niż papier toaletowy lub czerwony dywan,
  • pracę w zespole, który przyjemnie* ogarniać.

*obowiązują zasady i wyjątki

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV , klikając w przycisk aplikowania.

PS Odpisujemy z zaproszeniem na spotkanie, tylko wybranym osobom.

O nas

Nie kręcimy się w kółko, nie narysujesz nas od cyrkla, a nasz własny ogon nam nie smakuje. Kreatywność i wyjątkowość ma więcej wymiarów, a to właśnie ich szukamy. Chromatique - komunikacja wielowymiarowa. A nazwę wymyślił nam Francuz. Także enchanté!