• Wszystkie ofertyWrocławMarketingSocial mediaMłodszy Specjalista ds. Marketingu
    Młodszy Specjalista ds. Marketingu
    new
    Marketing
    Clear Site Sp. z o.o.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Votum Group jako lider rynku odszkodowawczego w Europie reprezentował już ponad 220 000 klientów w sporach z ubezpieczycielami. Grupa notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2010 roku. W skład GK Votum wchodzą spółki, które mają swoją siedzibę w wielu miastach Polski, m.in. Wrocław, Katowice, Rzeszów, Lublin, Gdańsk, Poznań. Firma skutecznie pomaga poszkodowanym w uzyskiwaniu należnych im pieniędzy oraz wspiera klientów z kredytami złotówkowymi i frankowymi. Votum Group zatrudnia ponad 2 000 pracowników, działających w różnych obszarach, tj. kancelarie prawne, back office, marketing, finanse i sprzedaż usług.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    social media
    pomysłowość
    Canva
    samodzielność
    marketing
    CMS
    Lekkie pióro

    Mile widziane

    Facebook Ads
    Google Ads

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • Copywriting – rozumiemy przez to: poszukiwanie ciekawych tematów, tworzenie samego tekstu na podstawie artykułów eksperckich, edycja, korekta, publikacja w naszych mediach itp.
    • Social Media – no tutaj chyba nie musimy nic tłumaczyć. Tworzenie i publikowanie na Instagramie, FB, LinkedIn, TikTok i inne, może znasz?
    • Tworzenie i administracja stron internetowych – większość realizujemy w WP, wiadomo, rządzi

    Wymagania:

    Poszukujemy osoby pozytywnej, otwartej, gotowej do działania, chętnej do rozwoju. Czego wymagamy?

    • Lekkiego pióra.
    • Samodzielności w działaniu i dbałości o to, aby realizować zadania w terminie.
    • Kreatywności, pomysłowości, dbałości o szczegóły.
    • Znajomości mediów społecznościowych oraz systemów CMS.
    • Umiejętności tworzenia prostych grafik, przy użyciu, np. Canva.

    Mile widziane:

    • Znajomość Google Ads, Facebook Ads

    Oferujemy:

    • Benefity: pakiet prywatnej opieki zdrowotnej, kartę Multisport.
    • Elastyczne godziny pracy, zaczynamy między 7.00 a 09.45.
    • Możliwość pracy zdalnej (częściowo).
    • Stabilne warunki zatrudnienia. Umowa o pracę lub B2B – Ty decydujesz.
    • Sprzęt firmowy.
    • Możliwości rozwoju i poszerzania swojego zakresu zadań i zainteresowań.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

    Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.