• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławInżynieriaInneSerwisant
    Serwisant
    new
    Inżynieria
    "CORRIMEX" J. SAŁAPATEK, S. CWAJDA SP. J.

    Serwisant

    1 763 - 2 852 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    doświadczenie

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    KIM JESTEŚMY

    Jesteśmy stabilną, rodzinną i przyjazną ludziom firmą, która w ciągu ponad 30 lat swojej działalności stała się liderem na rynku automatycznych myjni samochodowych.

    Dostarczamy, montujemy i serwisujemy myjnie niemieckiego producenta - Christ AG.

    W firmie CORRIMEX pracuje obecnie ponad 40 osób związanych z obsługą serwisową, ale ponieważ wciąż się rozwijamy, poszukujemy do naszego zespołu serwisowego osób o wysokiej kulturze pracy, mobilnych i chętnych do poszerzania swoich kompetencji.

    Więcej o naszej firmie znajdziesz na www.corrimex.pl, a teraz konkretniej:

    Twój zakres obowiązków:

    ·        naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne myjni samochodowych

    ·        montaż myjni samochodowych i pokrewnych urządzeń

    ·        szkolenia klientów w zakresie prawidłowej obsługi i eksploatacji myjni

    ·        udzielanie klientom wsparcia technicznego w zakresie obsługi myjni

    Nasze wymagania:

    ·        doświadczenie w serwisowaniu urządzeń elektromechanicznych

    ·        znajomość podzespołów elektronicznych

    ·        umiejętność pracy z instalacjami wodnymi i powietrznymi

    ·        dyspozycyjność (codzienna praca w terenie)

    ·        samodzielność w działaniu

    ·        prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    ·        znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy

    ·        stabilne zatrudnienie w przyjaznej firmie (umowę o pracę)

    ·        atrakcyjne wynagrodzenie (pensja stała oraz system premiowy) oraz pakiet medyczny

    ·        pracę z najnowszymi urządzeniami w branży myjni samochodowych

    ·        szkolenia z zakresu serwisowanych urządzeń

    ·        samochód, komputer, telefon do pracy służbowej

    Obecnie poszukujemy pracowników na ternie:

    • województwa mazowieckiego
    • Wrocław i okolice
    • Rzeszów i okolice

    Jeżeli jesteś zainteresowany/a spotkaniem i rozmową z nami, prześlij swoje CV pod adres info@corrimex.pl.

    Dziękujemy i pozdrawiamy

    Zespół CORRIMEX

    1 763 - 2 852 USD