• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieFarmacjaMagister Farmacji - Zastępca Kierownika Apteki
    Magister Farmacji - Zastępca Kierownika Apteki
    Zdrowie
    Cosmedica

    Cosmedica

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    empatia

    PWFZ

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    ·      będziesz EKSPERTEM udzielając fachowych porad i pomagając Pacjentom,

    ·      zyskasz ZAUFANIE i stworzysz silne relacje z ludźmi którym pomagasz,

    ·      rozwiniesz swoje UMIEJĘTNOŚCI i zdobędziesz nowe doświadczenia,

    ·      poczujesz SATYSFAKCJĘ z pomagania innym,

    ·      będziesz mieć ELASTYCZNY GRAFIK PRACY dostosowany do Twojego życia.

    Nasze wymagania

    ·      Wykształcenie wyższe farmaceutyczne,

    ·      dobra organizacja pracy,

    ·      odpowiedzialność i dyspozycyjność,

    ·      mobilność.

    To oferujemy

    ·      Elastyczna forma zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B,

    ·      wsparcie przełożonego na co dzień,

    ·      opiekę medyczną,

    ·      dostęp do platformy językowej dla Ciebie i bliskiej Ci osoby,

    ·      ubezpieczenie na życie oraz MultiSport na preferencyjnych warunkach.