Oferty
Samodzielny Księgowy (m/f/d)
Finanse

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Nasi Klienci to międzynarodowe organizacje zajmujące się outsourcingiem procesów finansowo-księgowych dla zagranicznych i polskich spółek.

Z uwagi na międzynarodowy charakter firm, poszukujemy kandydatów_ek, którzy_e będą znać komunikatywnie język angielski.

Poszukujemy osób, które bedą gotowe do pracy na pełen etat w modelu hybrydowym (wymagane 4 dni w tygodniu pracy z biura)

Prowadzimy rekrutacje na stanowiska na różnych szczeblach - od Juniora do Seniora

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników
  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności
  • Obsługa audytów księgowych i podatkowych
  • Komunikacja z Klientami

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. b1)
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • Umiejętność budowania relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy

Pracodawca oferuje:

  • Możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Dostęp do platformy kafeteringowej
  • Elastyczne godziny pracy i tryb pracy hybrydowej
  • Dodatkowe ubezpieczenia na życie
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego lub niemieckiego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie działającej globalnie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia wewnętrzne, a także dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych lub studiów podyplomowych
  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum miasta
  • Inicjatywy charytatywne: adopcja pszczół, budynek eco-friendly