• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingJunior PR & Events Specialist
    Junior PR & Events Specialist
    Marketing
    CQURE Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    dobra organizacja pracy
    komunikatywność
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    CQURE

    CQURE jest dostawcą wyspecjalizowanych usług z dziedziny bezpieczeństwa IT, takich jak zaawansowane testy penetracyjne, audyty bezpieczeństwa czy informatyka śledcza. Eksperci CQURE prowadzą programy szkoleniowe dla międzynarodowych organizacji i najwyższych kadr zarządzających, a także występują na najważniejszych międzynarodowych konferencjach w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, takich jak RSA, Black Hat, Microfost Ignite, Gitex i wielu innych. Nasi klienci to zarówno małe firmy, jak i globalne korporacje z Europy, USA, Bliskiego Wschodu, Południowo-Wschodniej Azji czy Afryki. Świadczymy usługi dla wielu branż, takich jak organizacje rządowe, instytucje finansowe, jednostki wojskowe, organizacje z sektora zdrowia, ministerstwa czy linie lotnicze.

    Obecnie poszukujemy wsparcia do działu zajmującego się organizacją wystąpień publicznych, webinarów i podobnych wydarzeń, a także koordynowania współpracy z mediami (podcasty, artykuły w czasopismach branżowych czy nagrania wideo). Jest to stanowisko łączące działania organizacyjne, komunikacyjne z kreatywnym podejściem zarówno do tworzenia treści, jak i do każdej poszczególnej relacji z naszymi partnerami. Często nasza praca wymaga szybkiego działania ze względu na specyficzny charakter organizowanych aktywności.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Przede wszystkim wsparcie zespołu w zakresie współpracy z międzynarodowymi klientami oraz sprzedaży usług oferowanych przez CQURE; w szczególności występów konferencyjnych, prelekcji, warsztatów, seminariów itp.;
    • Wsparcie zespołu w zakresie współpracy z przedstawicielami mediów branżowych, zazwyczaj przy okazji wydarzeń;
    • Wsparcie zespołu w procesie tworzenia oraz kompilowania treści i prezentacji na podstawie własnej kwerendy i dostępnych materiałów;
    • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami – głównie komunikacja mailowa, ale często także połączenia video z partnerami i klientami;
    • Wsparcie przy planowaniu i nadzorowaniu strategii współpracy z klientami międzynarodowymi;
    • Wsparcie przy opracowywaniu odpowiedzi na zapytania ofertowe;
    • Wspieranie procesu sprzedażowego poprzez tworzenie i dbanie o aktualność dokumentów sprzedażowych (np. zestawienia podsumowujące, Business Portfolio, Oferty itd.).

    Wymagania:

    • Gotowość na przyjęcie odpowiedzialności i zarządzanie swoimi projektami;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz bardzo dobra organizacja pracy;
    • Umiejętność tworzenia treści na podstawie kwerendy i dostępnych materiałów w tematyce technicznej;
    • Kreatywność, dokładność, umiejętności analitycznego myślenia;
    • Umiejętność poprawnego pisania w języku polskim i angielskim – zarówno komunikacja formalna, jak i nieformalna z bliskimi klientami;
    • Umiejętność rozpoznania charakteru relacji z klientem i odpowiedni dobór sposobu komunikacji;
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1 i bardzo dobra polszczyzna;
    • Dobra znajomość programów z pakietu MS Office oraz umiejętność pracy z dokumentami;
    • Optymistyczne nastawienie, inicjatywa, zaangażowanie i chęć ciągłego doskonalenia.

    Oferujemy:

    • Pracę z czołowymi specjalistami IT przy międzynarodowych projektach;
    • Wiele wyzwań i możliwość rozwoju – budżet szkoleniowy dla każdego pracownika;
    • Docelowo pracę hybrydową; na początku jednak częściej w biurze - obecnie siedzibę mamy w nowoczesnym biurze w Warsaw Unit przy Rondzie Daszyńskiego;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełny etat lub B2B wg preferencji pracownika); praca na pełen etat;
    • Swobodną atmosferę i brak polityki dress code;
    • Zróżnicowanie zadań – naprawdę każdy projekt jest inny;
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (bogaty pakiet medyczny, wyjścia integracyjne, oferta Kafeterii MyBenefit z możliwością wyboru karty MultiSport).

    Informacja zwrotna do wybranych kandydatów zostanie wysłana po 18 sierpnia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, klikając w przycisk aplikowania. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez CQURE z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest CQURE z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    1 423 - 1 811 USD