• Wszystkie ofertyGliwiceInżynieriaInneKierownik wydziału produkcyjnego
    Kierownik wydziału produkcyjnego
    new
    Inżynieria
    Creative Ideas Sp. z o.o.

    Gliwice
    2 849 - 3 885 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    manager
    Dynamics365

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży konstrukcji stalowych, poszukujemy kierownika wydziału produkcyjnego.

    Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

    • bieżąca organizacja produkcji oraz nadzór nad prawidłowym prowadzeniem procesów produkcyjnych
    • zarządzanie wydziałem spawalniczo montażowym
    • efektywne zarządzanie zespołem podległych pracowników około 100 - 120 osób (pracownicy + 6 liderów grupy)
    • raportowanie do dyrektora produkcji .
    • zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego
    • optymalizacja parametrów procesu produkcyjnego pod kątem jakości produktu, wydajności procesu i obniżania kosztów produkcji
    • nadzór nad wprowadzaniem nowych projektów oraz ich ciągłe doskonalenie z uwzględnieniem efektywności ekonomicznej
    • bieżące i prawidłowe raportowanie wyników podległego wydziału
    • monitorowanie, kontrolowanie i rozliczanie pracy podlegających pracowników
    • motywowanie i wspieranie rozwoju pracowników, rozwiązywanie problemów interpersonalnych w zespole oraz wdrażanie nowych członków zespołu
    • praca w systemach produkcyjnych w tym Microsoft Dynamics 365
    • praca na poranną zmianę

    Wymagania:

    • preferowane wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, np. mechanika , budowa maszyn, technologia spawalnictwa lub pokrewne.
    • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży konstrukcji stalowych (znających procesy cięcia, gięcia, spawania montażu , obróbki mechanicznej i malowania,) ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania zespołem, planowania produkcji i nadzoru nad procesami produkcyjnymi.
    • znajomość standardów i norm jakościowych.
    • zdolności przywódcze, umiejętność motywowania i kierowania zespołem pracowników.
    • praktyczna wiedza w zakresie procesów spawania, montażu , malowania, obróbki skrawaniem będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i ustną – warunek konieczny !
    • znajomość narzędzi komputerowych i programów do zarządzania produkcją
    • praktyczna umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym, w tym udział w rekrutacji, szkoleniach i prowadzenie bieżącej ewaluacji podległych zespołów

    Oferta

    • umowa o pracę na czas nieokreślony
    • wynagrodzenie 11 000 - 15 000 zł brutto
    • pakiet medyczny medicover
    • angielski&niemiecki on- line za darmo
    • premia urlopowa
    2 849 - 3 885 USD