• Wszystkie ofertyKrakówInżynieriaInneLider w dziale Utrzymania Ruchu
    Lider w dziale Utrzymania Ruchu
    new
    Inżynieria
    Creative Ideas Sp. z o.o.

    2 072 - 2 461 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    naprawa maszyn

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Naszym klientem, jest firma produkcyjna z okolic Wieliczki

    Twój zakres obowiązków

    • Nadzorowanie pracy podległego zespołu
    • Dbanie o porządek w obszarze warsztatu UR
    • Raportowanie wskaźników
    • Kontakt z kadrą zarządzającą
    • Kontakt z inżynierami UR w celu zamawiania części zamiennych w momencie wystąpienia zapotrzebowania na zmianie produkcyjnej
    • Nadzór nad osobami oddelegowanymi do działu UR z wydziałów współpracujących / raportowanie postępu prac
    • Rozdzielanie pracy dla mechaników i techników UR
    • Podejmowanie decyzji dotyczących priorytetów
    • Organizowanie szkoleń dla podległego zespołu (dzielenie się wiedzą, przekazywanie wiedzy)
    • Nadzór i współpraca z serwisami zewnętrznymi
    • Nadzór nad realizacją przeglądów urządzeń peryferyjnych w podległym obszarze
    • Nadzór nad testowaniem maszyn po przeglądach

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej
    • Przeprowadzanie przeglądów i napraw maszyn produkcyjnych
    • Doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania
    • Umiejętność analizowania schematów technicznych

    Mile widziane

    • Znajomość metodologii Lean Manufacturing
    • Wykształcenie kierunkowe tj. Robotyka, automatyka, budowa maszyn
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie do 9500 zł brutto na umowę o pracę
    • Premia
    • Prywatna opieka medyczna
    • Dofinansowanie posiłków
    • Bezpłatny transport z Krakowa
    • paczki świąteczne
    • dofinansowanie do wakacji dzieci
    • bezpłatny kurs języka angielskiego;
    • grupowe ubezpieczenie

    2 072 - 2 461 USD