• Wszystkie ofertyPorosły-KoloniaInżynieriaInneInżynier wsparcia działu handlowego - OZE / HVAC
    Inżynier wsparcia działu handlowego - OZE / HVAC
    new
    Inżynieria
    EKOINSTAL SD BIAŁYSTOK

    Porosły-Kolonia
    2 074 - 3 241 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 815 - 2 982 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    CRM

    znajomość branży OZE

    doradztwo

    Microsoft Office

    dobra organizacja pracy

    Mile widziane

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Obowiązki:

    • Wsparcie techniczne działu handlowego - doradztwo techniczne z zakresu usług i produktów firmy m.in. pomp ciepła, kotłów pelletowych, rekuperacji, systemów grzewczych i innych
    • Wsparcie sprzedaży poprzez analizę właściwości technicznych produktów oraz konsultacje rozwiązań
    • Przygotowywanie wycen instalacji i usług z oferty firmy
    • Zlecanie prac oraz koordynowanie podwykonawców
    • Prowadzenie harmonogramu, kontrola terminowości oraz jakości prac
    • Wdrażanie nowych produktów oraz usług do oferty firmy, w tym szkolenie zespołu handlowego
    • Inicjatywa i proaktywne podejście do optymalizacji istniejących procesów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub doświadczenie w branży OZE/HVAC/budowlanej/sanitarnej lub pokrewnych
    • Dobra organizacja pracy, rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • Znajomość technologii i produktów branżowych

    Mile widziane:

    • Uprawnienia do wykonywania audytów energetycznych
    • Znajomość zagadnień związanych z termomodernizacją budynków
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie z dogodnej dla Ciebie formie – UoP lub B2B
    • Elastyczne godziny pracy
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
    • Premie uzależnione od realizacji celów
    • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i certyfikacje
    • Niezbędny sprzęt do pracy jak laptop, telefon czy auto służbowe - w przypadku pracy w terenie

    O firmie:

    Jesteśmy przedsiębiorstwem, które na rynku OZE jest od ponad 12 lat podczas, których zrealizowaliśmy w sumie ponad 20 000 instalacji. Główne kierunki naszej działalności to sprzedaż wraz z montażem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, systemów grzewczych, kotłów pelletowych, turbiny wiatrowe, smart home oraz wentylacji z rekuperacją, lecz zajmujemy się również wykonywaniem termomodernizacji budynków czy też instalacji sanitarnych, elektrycznych i solarnych.

    W ofercie mamy produkty wysokiej jakości, współpracujemy z międzynarodowymi markami, takimi jak NIBE, Stiebel Eltron, CTC, Wanas, Awenta, Huawei, Hoymiles oraz Solar Edge. Realizujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

    Zlecenia realizujemy od początku do końca w pełni profesjonalnie i nie pozostawiamy naszych klientów samych sobie, ponieważ na wstępie udzielamy rozbudowanego instruktażu odnośnie eksploatacji danej instalacji, służymy również pomocą drogą telefoniczną. Bardzo zależy nam na dobrych, przyjacielskich stosunkach z klientami, aby wspominali nas jak najlepiej.

    2 074 - 3 241 USD

    B2B

    1 815 - 2 982 USD