• Wszystkie ofertyWarszawaHRPayrollSpecjalista ds kadr i płac
    Specjalista ds kadr i płac
    HR
    Creative Ideas Sp. z o.o.

    1 813 - 2 331 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    kadry
    Enova365

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    🤓Specjalista ds kadr i płac

    🌎Zdalnie

    Naszym klientem jest biuro rachunkowe obsługujące spółki z obszaru technologii, sprzedaży i marketingu.

    Szukamy także samodzielnych księgowych i lidera zespołu księgowości.

    Opis stanowiska:

    • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników naszych klientów
    • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników
    • Kompletowanie dokumentów do wypłaty wynagrodzeń
    • Naliczanie wynagrodzeń wraz z należnościami do ZUS i US
    • Roczne rozliczenia podatków (PIT 11)
    • Ustalanie uprawnień urlopowych
    • Praca zdalna
    • Praca w godzinach 8:00 - 16:00

    Oczekiwania:

    • Wysoka komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
    • Umiejętność naliczana wynagrodzeń, zasiłków chorobowych
    • Znajomość Kodeksu Pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych.
    • Znajomość programu ENOVA i Płatnik (dodatkowo udostępniamy szkolenie z Enova)
    • Znajomość programu MS Excel
    • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym (wymagane)

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie 7000 - 9000 zł netto na b2b lub uz
    • Współpracujemy w ramach kontraktu B2B, przy którym oferujemy płatne dni wolne od świadczenia usługi
    • Laptop
    • Kwartalne Imprezy firmowe
    • Multisport
    • Prywatna opieka medyczna (PZU zdrowie)
    • Szkolenia merytoryczne
    • Dostęp do platformy Mindgram ze zweryfikowanymi treściami/szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego i well-being

    1 813 - 2 331 USD

    B2B