• Wszystkie ofertyJaworInżynieriaProjektowanieTechnolog / Programista CAM CAD
    Technolog / Programista CAM CAD
    new
    Inżynieria
    Creative Ideas Sp. z o.o.

    1 813 - 2 331 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Naszym klientem jest firma z branży przemysłu ciężkiego.

    Obowiązki:

    • Opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej 2D/3D dla narzędzi, przyrządów, sprawdzianów, wzorników,
    • Dobór narzędzi, maszyn i parametrów wraz z przygotowaniem programów CNC, instrukcji i innych pomocy warsztatowych.
    • Nadzór nad dokumentacją technologiczną.
    • Opracowanie, aktualizacja oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych i pomocniczych.
    • Obsługa programów ERP/MRP wraz z wprowadzaniem i aktualizacją danych technicznych.
    • Udział w projektach badawczo-rozwojowych i przeprowadzenie prób technologicznych
    • Ustawianie wraz z programowaniem maszyn i urządzeń do obróbki skrawaniem.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane kierunki: automatyka, mechanika),
    • Doświadczenie z zakresu obróbki skrawaniem,
    • Dobra znajomość rysunku technicznego,
    • Obsługa programów CAM/CAD,
    • Znajomość sterowania G-code/Heidenhain,
    • Umiejętność sporządzania dokumentacji technologicznej oraz przygotowania modeli.

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie 7000 - 9000 zł brutto
    • Praca od 7:00 do 15:00
    • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
    • Grupowe ubezpieczenie na życie,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Karty Multisport i Multikino,
    • Bony świąteczne, dopłaty do urlopów

    1 813 - 2 331 USD