• Wszystkie ofertyGdańskInżynieriaProjektowaniePiping and Machinery Project Leader Superyachts
    Piping and Machinery Project Leader Superyachts
    new
    Inżynieria
    Sunreef Venture SA

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    CAD/CAM
    Angielski
    projektowanie

    Mile widziane

    koordynacje 3D

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • budowanie oraz kontrolowanie zespołu projektowego oraz prac powierzonych temu zespołowi, w szczególności projektowanie ogólnookrętowych systemów rurociągów, HVAC, hydraulicznych oraz mechanicznych na jachtach
    • kierowanie/planowanie prac powierzonych zespołowi oraz podwykonawcom
    • nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanej dokumentacji
    • nadzór nad prawidłowym przygotowaniem dokumentacji technicznej w oparciu o właściwe normy, przepisy, standardy i konwencje dla danego projektu
    • ścisła współpraca z innymi działami projektowymi oraz działami produkcyjnymi
    • tworzenie i weryfikacja opisów technicznych w języku polskim i angielskim
    • prowadzenie rozmów z dostawcami i podwykonawcami w języku polskim i angielskim
    • rozwiązywanie problemów projektowych w biurze oraz na produkcji
    • współpraca z Towarzystwami Klasyfikacyjnymi i Przedstawicielami Klientów w zakresie projektowym kontrolowanego działu

    Nasze wymagania

    • min. 7 lat doświadczenie w branży projektowej (morskiej)
    • obsługa oprogramowania CAD/CAM
    • znajomość języka angielskiego (poziom min. B1)
    • umiejętność rozwiązywania konfliktów interpersonalnych
    • bardzo dobra organizacja pracy swojej i podległego zespołu

    • doświadczenie w koordynacji 3D

    To oferujemy

    • umowę o pracę lub B2B ( w tym płatnych 20 dni wolnych od świadczenia usług w ciągu roku)
    • pracę stacjonarną w przestrzeni biurowej w nowym obiekcie zlokalizowanym na Rudnikach w Gdańsku, ul. Tarcice 6
    • elastyczne godziny pracy - możesz rozpoczynać pracę między 7:00 a 9:00
    • dajemy możliwość rozwinięcia skrzydeł – pracę z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, dużą przestrzeń na poszerzanie swoich kompetencji
    • wdrożenie na stanowisko pracy oraz wsparcie w codziennych zadaniach ze strony zespołu
    • otrzymasz wysokiej jakości sprzęt służbowy oraz dostęp do narzędzi usprawniających Twoją pracę
    • skracamy dystans i ułatwiamy sobie komunikację - zwracamy się do siebie po imieniu, nie mamy dress code'u
    • jeśli nie jesteś z Gdańska a zaciekawiła Cię nasza oferta to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Jeśli podejmiesz z nami współpracę otrzymasz dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto
    • możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za 1zł
    • dofinansowania karty Multisport w wysokości 80%
    • nagradzamy naszych pracowników za polecenie innych kompetentnych osób do pracy
    • zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie

    Benefity

    • Dofinansowanie zajęć sportowych
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Owoce
    • Firmowa drużyna sportowa
    • Brak dress code’u
    • Kawa / herbata
    • Parking dla pracowników
    • Pakiet relokacyjny
    • Dofinansowanie dojazdów do pracy
    • Program rekomendacji pracowników