Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Event / Account Manager
Marketing
Creative Pro (PL)

Warszawa
7 000 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
account manager
event manager
produkcja wydarzeń
dobra organizacja pracy
skuteczna komunikacja
prawo jazdy
Angielski
multitasking
Opis stanowiska

Jesteśmy częścią międzynarodowej agencji eventowej Creative Pro Group operującej na rynku CEE.

Do naszego zespołu szukamy osób odpowiedzialnych za obsługę Klienta oraz realizację projektów eventowych

Jeśli:

wielozadaniowość to dla Ciebie chleb codzienny

uwielbiasz tworzyć listy zadań i lubisz pracę z klientem, prowadzisz tabelki, ogarniasz chaosy i gasisz pożary a przy tym odróżniasz dtp od ftpa, spot od scope i wiesz coś tam wiesz o marketingu

To zapraszamy Cię do nas!

Do Twoich zadań jako Event / Account Manager należeć będzie:

Bieżąca obsługa klienta

Koordynacja działań zespołów projektowego

Inicjowanie kreatywnych działań, organizacja wydarzeń i projektów specjalnych

Zarządzanie budżetami projektowymi

Analiza danych i tworzenie raportów

Reprezentowanie firmy na spotkaniach z klientami

Udział w przetargach

Nasze wymagania

minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

doskonała organizacja pracy (jeśli umiesz zautomatyzować część swoich zadań, zdobywasz dodatkowy punkt!)

umiejętność pracy w zespole i pracy indywidualnej

wysoka kultura osobista

prawo jazdy kat. B

swoboda w prezentacjach przed klientem

umiejetność tworzenia prezentacji i kosztorysów

Oferujemy

Świetną atmosferę

8 godzinny dzień pracy i częściową elastyczność w zakresie godzin

Konkurencyjne wynagrodzenie

Możliwość realizacji ciekawych projektów dla największych marek

Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych

Możliwość uczestnictwa w konferencjach i eventach branżowych

7 000 - 9 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B