• Wszystkie ofertyWarszawaPMProject Manager / Account Manager
    Project Manager / Account Manager
    PM
    CreativeHarder

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Google Workspace
    office365
    account manager

    Opis stanowiska

    Poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa - Saska Kępa

    CreativeHarder to agencja360°: łączymy potencjał event marketingu, produkcji materiałów promocyjnych, marketingu bezpośredniego, PR, social media, kampanii efektywnościowych, brandingu, produkcji filmowej, webdesignu, monitoringu i badań opinii internautów w spójne i kreatywne strategie.

    O roli: dołączysz do zespołu specjalistów, który wciela w życie strategie komunikacji w sieci dla naszych klientów oraz realizuje inne zadania w zakresie marketingu.

    Wyzwania: Głównym zadaniem Project Managera/ki będzie opieka nad klientami agencji i realizowanie zadań w zakresie marketingu, w tym:

    ● Prowadzenie zespołu projektowego w komunikacji w mediach społecznościowych (grafik oraz copywriter),

    ● Realizacja projektów w zakresie marketingu 360stopni i koordynacja pracy innych członków zespołu, lub zewnętrznych dostawców (z wyłączeniem organizacji eventów

    – mamy własny dział eventowy), w tym:

    • Realizacja projektów w zakresie produkcji materiałów (druki, gadżety, materiały promocyjne),

    • Produkcja foto-video,

    • Kampania reklamowa w mediach tradycyjnych (prasa, radio, telewizja, OOH),

    • Kampania digital (kampania Google, Meta, LinkedIn i inne),

    • Działania PR

    ● Bezpośredni kontakt z klientem,

    ● Prowadzenie i nadzór nad realizacją harmonogramów projektu,

    ● Prowadzenie dokumentacji projektu,

    ● Negocjacje z dostawcami i podwykonawcami,

    ● Raportowanie prowadzonych działań

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    ● doświadczenie w roli Account Managera, lub Project Managera w agencji reklamowej (minimum 3 lata),

    ● Doskonałe zdolności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i ustne. Kandydat powinien być w stanie skutecznie negocjować, prezentować i budować długotrwałe relacje z klientami.

    ● Znajomość narzędzi i metod zarządzania projektami, zdolność do planowania, organizacji i koordynowania pracy zespołu projektowego w celu terminowej realizacji zadań.

    ● Umiejętność szybkiego identyfikowania problemów oraz efektywnego i kreatywnego ich rozwiązywania

    ● Bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu Office365, Google Workspace,

    ● Umiejętność tworzenia ciekawych w formie prezentacji ofertowych i raportowych,

    ● samodzielność oraz nastawienie na poszukiwanie i proponowanie rozwiązań,

    ● Udokumentowane doświadczenie w realizacji kampanii reklamowych/edukacyjnych z wykorzystaniem wielu kanałów komunikacji,

    ● znajomość mediów społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TIKTOK),

    ● znajomość mechanizmów marketingowych i wiedza na temat działań branżowych,

    ● znajomość rynku dostawców (drukarnie, operatorzy video, fotografowie, studia nagraniowe, graficy, animatorzy),

    ● dyspozycyjność na pełen etat,

    ● znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

    Oferujemy:

    ● pracę w zespole o ustabilizowanej pozycji rynkowej,

    ● szkolenia z umiejętności miękkich i biznesowych,

    ● praca w trybie stacjonarnym w biurze na Saskiej Kępie,

    ● formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich preferencji,

    ● możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach,

    ● prywatną opiekę medyczną.

    Prosimy również o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

    Być może czekamy właśnie na Ciebie!

    1 164 - 1 811 USD

    Dowolna