• Wszystkie ofertyWarszawaHRRecruitmentIT Recruitment Specialist
    IT Recruitment Specialist
    HR
    Crestt

    Crestt

    Warszawa
    1 554 - 2 331 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 295 - 1 942 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    sourcing
    dobra organizacja pracy
    elastyczność
    Rekrutacja end2end
    direct search
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cześć!

    Jesteśmy młodym zespołem rekrutacyjnym specjalizującym się w IT, który współpracuje z liderami rynku w różnych branżach. Obecnie poszukujemy doświadczonego Rekrutera IT, który dołączy do naszego zespołu w ramach projektu RPO, realizowanego dla jednego z kluczowych klientów z obszaru bankowości.

    Lokalizacja: min. 1 dzień z biura z Warszawy

    Twoje zadania:

    • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska IT (programiści, analitycy, specjaliści ds. bezpieczeństwa IT itp.).
    • Aktywne pozyskiwanie kandydatów za pomocą różnych narzędzi rekrutacyjnych.
    • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych oraz ocena kompetencji technicznych kandydatów.
    • Ścisła współpraca z menedżerami HR oraz Hiring Managerami po stronie klienta.
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami na każdym etapie procesu rekrutacyjnego.
    • Raportowanie wyników rekrutacji oraz proponowanie usprawnień w procesach.

    Czego oczekujemy:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w rekrutacji IT (idealnie w modelu RPO).
    • Doświadczenia w pracy z klientami z sektora finansowego lub bankowego będzie dodatkowym atutem.
    • Umiejętności identyfikacji i pozyskiwania talentów IT na różnych poziomach doświadczenia.
    • Znajomości narzędzi rekrutacyjnych i platform społecznościowych.
    • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych oraz wysokiej kultury osobistej.
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (minimum B2).

    Oferujemy:

    • Bezpośrednią współpracę z jednym z wiodących banków w Polsce.
    • Ciekawy pakiet benefitów (pakiet medyczny, karta sportowa, szkolenia, ubezpieczenie).
    • Możliwość pracy zdalnej z opcją pracy w biurze w Warszawie.
    • Opcje zatrudnienia do wyboru przez kandydata/kandydatkę:
    1. Umowa zlecenie (ze statusem studenta): 32 - 47 PLN brutto / h
    2. Umowa o pracę: 5000 - 7500 PLN brutto / miesiąc
    3. Umowa b2b: 37,5 - 56,25 PLN netto plus VAT / h
    • Rozwój kariery w ramach struktur firmy oraz dostęp do atrakcyjnych projektów rekrutacyjnych.

    Zapraszamy do aplikowania!

    1 554 - 2 331 USD

    B2B

    1 295 - 1 942 USD