• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćKsięgowa/Księgowy
    Księgowa/Księgowy
    new
    Finanse
    Crestt

    Crestt

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Comarch Optima

    Saldeo

    Excel

    MS Office

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cześć! Do długofalowej i stałej współpracy w Crestt sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko Księgowa/Księgowy. Oferujemy możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze godzin (0,5 etatu).

    Od osób kandydujących na to stanowisko oczekujemy m.in. samodzielności (min. 3-letniego doświadczenia zawodowego), wykształcenia wyższego, znajomości programów Comarch Optima i Saldeo, a także dobrej organizacji pracy, rzetelności i dokładności.

    Lokalizacja: praca hybrydowa (docelowo w modelu 3 dni z biura, 2 dni zdalnie). Nasze biuro mieści się w Warszawie przy ul. Rejtana 17.

    W zależności od Twoich preferencji oferujemy UoP lub B2B.

    Jesteśmy gotowi podjąć współpracę od zaraz lub w przeciągu 1 mies. kal.

    Nasze wymagania

    • Min.3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Księgowa/Księgowy
    • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Finanse, Rachunkowość)
    • Dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych (CIT, VAT)
    • Znajomość programu Comarch Optima oraz Saldeo (warunek konieczny)
    • Znajomość MS Office, w szczególności Excel
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Rzetelność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • Samodzielność i wysoki poziom umiejętności organizacyjnych
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Terminowość wykonywanych zadań

    Zakres obowiązków

    • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
    • Weryfikacja poprawności zapisów księgowych, w tym także pod kątem poprawności odliczenia Vat z dokumentów zakupu i zakwalifikowania do KUP
    • Ewidencjonowanie operacji gospodarczych, w tym faktur zakupu i sprzedaży do rejestrów Vat
    • Ewidencja rozliczeń wydatków pracowników oraz rozliczeń delegacji służbowych
    • Księgowanie wyciągów bankowych, uzgadnianie sald bankowych i dokonywanie rozliczeń płatności, w tym kartami płatniczymi
    • Księgowanie factoringu
    • Księgowanie list płac
    • Księgowanie amortyzacji, rozliczeń w czasie
    • Bieżąca analiza i uzgadnianie kont rozrachunkowych oraz pozostałych kont księgowych
    • Obsługa przelewów bankowych
    • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem okresu oraz roku obrotowego
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych i ich archiwizacja
    • Wykonywanie innych zadań z obszaru księgowości zleconych przez przełożonego
    • Tworzenie zestawień, raportów i analiz
    • Ścisła współpraca z biurem rachunkowym