Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Traffic Assistant
Marketing
Cube GROUP

Cube GROUP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
excel
analityczne myślenie
Mile widziane
HTML
CMS
Javascript
Friendly offer
Opis stanowiska

„Dołącz do naszego teamu Technology & Analytics – poznaj różne obszary digital marketingu od strony technicznej i analitycznej oraz wspieraj teamowych ekspertów z obszarów Traffic, a także Digital Analytics, Data Science i Development. Działamy dla TOP Klientów polskich i zagranicznych (m.in. finanse, e-commerce), wspierając ich kompleksowo w docieraniu do internautów: zakładamy kampanie, rozliczamy je, analizujemy ich efektywność oraz ruch na stronach naszych Klientów, realizujemy działania Data Science, raportujemy, rekomendujemy zmiany zwiększające sprzedaż, dobieramy technologię, budujemy autorskie narzędzia. Do wsparcia w codziennych zadaniach z obszaru Traffic szukamy właśnie Ciebie!”

Łukasz Plona, Chief Technology Officer

TWOJE ZADANIA:

  • rozliczanie kampanii reklamowych,
  • zakładanie nowych kampanii w systemie trackującym,
  • zarządzanie kreacjami reklamowymi,
  • generowanie kodów trackujących,
  • wpinanie kodów trackujących (Google Tag Manager),
  • przygotowywanie raportów i analiza danych,
  • pomoc przy tworzeniu kreacji HTML/CSS,
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie,
  • wsparcie zespołu Traffic w bieżących zadaniach oraz Digital Analityków.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

  • dobrze znasz pakiet Microsoft Office (w szczególności Excel);
  • posiadasz umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, umiesz wyciągać wnioski i dawać rekomendacje;
  • interesujesz się nowymi technologiami i szeroko pojętym digital marketingiem – jesteś pewien, że chcesz się rozwijać właśnie w tych obszarach, które uznawane są najbardziej dynamiczne;
  • cechuje Cię samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • jesteś dokładny, sprawnie wyłapujesz błędy i nie boisz się rozwiązywać napotkanych problemów;
  • jesteś nastawiony na współpracę i wymianę wiedzy z zespołem oraz szybko się uczysz;
  • znasz język polski na poziomie komunikatywnym – średnio zaawansowany (B2);
  • jeśli korzystałeś z WordPressa lub innego systemu CMS, to świetnie – będzie to Twój dodatkowy atut;
  • znasz podstawy HTML oraz JavaScript– również będzie to Twój dodatkowy atut.

OFERUJEMY:

  • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe, m.in. z branż: finanse, medyczna, e-commerce.
  • Będziesz członkiem doświadczonego i nagradzanego interdyscyplinarnego zespołu zafiksowanego na działaniach data-driven: Traffic + Analytics + Data Science + Programiści.
  • Tu będziesz się rozwijał. Jak?
  • Na start przechodzisz onboarding z platformą szczegółowo wprowadzająca do firmy i organizacji pracy u nas.
  • Dostajesz wsparcie Buddy'ego w okresie adaptacji.
  • Mamy dla Ciebie przygotowaną serię szkoleń oraz materiałów w bazie wiedzy, tak byś mógł jak najlepiej wdrożyć się w swoje zadania.
  • Współpracujesz z ekspertami z innych działów w teamach Klienckich: mamy in-house wszystkie działy digital: Strategia, SEM (Google Premier Partner), Paid Social (Facebook Business Partner), SEO, Content Marketing, Marketplace, Afiliacja, CRM i Direct Marketing – to okazja, by poznać różne obszary digitalu od strony technicznej.
  • Jako jedyni w Polsce korzystamy z unikatowej technologii Ingenious Technologies - systemu do obsługi afiliacji, jest to nasze własne narzędzia optymalizujące pracę zespołu Traffic.
  • Mamy regularne wewnętrze spotkania („Dzielimy się wiedzą”) oraz platformę z nagranymi szkoleniami wewnętrznymi z różnych obszarów digital marketingu oraz kompetencji miękkich (90% naszych pracowników potwierdza, że członkowie zespołu pomagają sobie nawzajem, wymieniają wiedzę i doświadczenia; dane: ankieta wewnętrzna).
  • W zależności od wyników i tempa wdrożenia stopniowo możesz rozwijać się w dalszej perspektywie w kierunku Junior Traffic Specjalisty, Traffic Specjalisty, a następnie albo Developera, albo Digital Analityka – wspólnie z Tobą ustalimy Twoją ścieżkę rozwojową w oparciu o Twoje talenty.
  • praca hybrydowa lub 100% zdalna. WARSZAWA – Mokotów Daleko od Mordoru. Dog-friendly office. GDAŃSK – obok Dworca Głównego, Zieleniak
  • możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy: 8-9.30
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia – umowa o pracę, zlecenie lub B2B
  • benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit

Przebieg rekrutacji:

1. Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów).

2. Zadanie techniczne – Ty dowiadujesz się, jaki typ zadań realizowałbyś na co dzień i sprawdzasz, jak się w tym czujesz, my sprawdzamy, jak się poruszasz w tym typie zadań.

3. Rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach.

4. Rozmowa wideo lub stacjonarna z menadżerem działu i HR (to także czas dla Ciebie - śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).