Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Grafik
Design
Cubic Orb

Grafik

Cubic Orb
Wrocław
5 000 - 8 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
marketing
reklamy
photoshop
Friendly offer
Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

· tworzenie grafik na potrzeby social mediów - FB, IG i IN (postów, stories, reels) oraz www w oparciu o dostarczony i tworzony content,

· tworzenie kreacji graficznych na potrzeby reklamy w internecie,

· podstawowy montaż oraz edycja filmów na potrzeby SM - FB, IG, YT i IN, kampanii reklamowych i www,

· projektowanie materiałów i przygotowywanie ich do druku (broszury, katalogi, ulotki, roll up’y itp.),

· dbałość o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów, zgodnie z SIW,

WYMAGANIA

· minimum 2-letnie doświadczenie w pracach graficznych (przesłanie portfolio do wglądu),

· umiejętność tworzenia grafik oraz opracowywania contentu wideo (np. obsługa Photoshop, Illustrator, Indesign, Premiere, DaVinci Resolve, Movavi),

· znajomość podstaw komunikacji wizualnej w reklamie,

· umiejętność tworzenia grafiki przeznaczonej dla różnych formatów,

· znajomość specyfiki poszczególnych social mediów,

· przygotowalnia i skład DTP,

· samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

· atrakcyjny i elastyczny system wynagrodzenia oraz premiowania,

· elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości,

· pracę w siedzibie lub hybrydową,

· wsparcie w rozwoju Twoich umiejętności (m.in. możliwość udziału w szkoleniach, kursach),

· kartę Multisport,

· niezbędne narzędzia pracy tj.: komputer, telefon,

· wsparcie fajnego, nietuzinkowego zespołu inżynierów,

· realny wpływ na rozwój firmy,

· atmosferę bez korpo-managmentu i dress codu,

· dogodną lokalizację pracy (centrum Wrocławia).

5 000 - 8 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B