• Wszystkie ofertyOstrów WielkopolskiHoReCaGastronomiaCukiernik
    Cukiernik
    HoReCa
    Cukiernia Piekarnia Raszków

    Cukiernik

    Ostrów Wielkopolski
    1 295 - 1 683 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Oferta pracy: Cukiernik w Cukierni Piekarni Raszków

    Lokalizacja: Raszków, woj. wielkopolskie (koło Ostrowa Wlkp.)

    Cukiernia Piekarnia Raszków poszukuje utalentowanej i zaangażowanej osoby na stanowisko cukiernika. Jeśli masz pasję do tworzenia wyjątkowych wypieków i chcesz pracować w przyjaznym środowisku, dołącz do naszego zespołu!

    Zakres obowiązków:

       Przygotowywanie ciast, ciastek, tortów oraz innych wyrobów cukierniczych zgodnie z recepturami.

       Dekorowanie wypieków oraz dbanie o ich estetyczny wygląd.

       Opracowywanie nowych przepisów i pomysłów na innowacyjne wyroby cukiernicze.

       Kontrola jakości surowców oraz gotowych produktów.

       Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa w miejscu pracy.

       Współpraca z zespołem piekarni, cukierni oraz punktów dystrybucyjnych w celu realizacji zamówień klientów.

    Wymagania:

       Jakiekolwiek doświadczenie na stanowisku cukiernika

       Znajomość różnych technik cukierniczych oraz umiejętność pracy z różnorodnymi surowcami.

       Kreatywność i zmysł estetyczny.

       Umiejętność pracy pod presją czasu oraz dbałość o szczegóły.

       Chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.

       Punktualność, sumienność i zaangażowanie w pracę.

    Oferujemy:

       Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

       Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.

       Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

       Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

       Zniżki na produkty cukiernicze i piekarnicze.

    Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie wysoką jakość w pracy cukiernika i chcesz rozwijać swoje umiejętności to wypełnij arkusz rekrutacyjny na stronie.

    Twórz z nami wyjątkowe słodkości i sprawiaj radość naszym klientom każdego dnia!

    1 295 - 1 683 USD

    Dowolna