• Oferty
  • Wszystkie ofertyUstkaHoReCaGastronomiaPomoc na zmywaku
    Pomoc na zmywaku
    new
    HoReCa
    Dagmor Sp. z o.o. Restauracja Laguna Marine

    Ustka
    1 036 - 1 554 USDBrutto miesięcznie - UZ
    906 - 1 424 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    brak

    Mile widziane

    elastyczność

    Opis stanowiska

    Oferta Pracy: Pomoc na Zmywaku

    Miejsce pracy: Laguna Marine, Ustka

    Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat / Część etatu

    Opis firmy: Laguna Marine to renomowana restauracja zlokalizowana w malowniczej Ustce, znana z wyjątkowej atmosfery, wysokiej jakości potraw i profesjonalnej obsługi. Jesteśmy dumni z naszego zespołu i poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko Pomoc na Zmywaku, która dołączy do naszej ekipy i pomoże nam utrzymać nasz standard obsługi.

    Zakres obowiązków:

    • Mycie naczyń, sztućców i garnków zgodnie z obowiązującymi standardami higienicznymi.
    • Utrzymanie czystości w kuchni, w tym w obszarze zmywaków oraz w innych strefach roboczych.
    • Organizowanie i układanie czystych naczyń oraz akcesoriów kuchennych w odpowiednich miejscach.
    • Wspieranie kucharzy i personelu kuchennego w codziennych zadaniach, gdy zajdzie taka potrzeba.
    • Dbanie o prawidłowe używanie środków czyszczących oraz przestrzeganie zasad BHP.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.
    • Chęć do pracy i pozytywne nastawienie.
    • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
    • Dbałość o szczegóły i wysoka kultura pracy.
    • Znajomość podstawowych zasad higieny i bezpieczeństwa żywności.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej restauracji.
    • Możliwość nauki i rozwoju w profesjonalnym środowisku gastronomicznym.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
    • Elastyczny grafik pracy.
    • Przyjazną atmosferę w zespole.

    Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: [adres e-mail] lub o złożenie aplikacji osobiście w siedzibie restauracji Laguna Marine przy ul. Limanowskiego 8a Ustka.

    Kontakt: Tel:501296288 E-mail: aleksandradubieniecka@gmail.com

    Dołącz do zespołu Laguna Marine i stań się częścią naszej wyjątkowej restauracji!

    1 036 - 1 554 USD

    Umowa zlecenia

    906 - 1 424 USD