• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańBI & DataBI Data Analyst
    BI Data Analyst
    new
    BI & Data
    Currency One SA

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Tableau
    SQL
    analiza

    Opis stanowiska

    Czym będziesz się zajmować?

    ●    Analizą, konsolidacją i interpretacją danych pochodzących z różnych źródeł

    ●    Tworzeniem i utrzymaniem dashboardów (Tableau)

    ●    Automatyzacją procesów raportowania i zbierania danych

    ●    Weryfikacją jakości danych gromadzonych w Hurtowni Danych

    ●    Dostarczaniem danych dla innych zespołów w firmie - marketing, dział produktu, dział sprzedaży B2B

    ●    Badaniem efektywności działań marketingowych, sprzedażowych i produktowych

    ●    Stałym monitoringiem kluczowych KPI serwisów

    ●    Wspieraniem kadry zarządzającej w controllingu na podstawie dostarczanych danych

    ●    Badaniem churnu i procesów aktywacji klienta

    ●    Modelowaniem predykcyjnym

    Czego wymagamy?

    ●    Minimum 2-letniego doświadczenia w analizie danych BI

    ●    Bardzo dobrej znajomości SQL

    ●    Samodzielności i kreatywności w tworzeniu dashboardów Tableau

    ●    Praktycznego zastosowania metod statystycznych w analizie

    ●    Podstawowej znajomości systemu kontroli wersji Git

    ●    Analitycznej dociekliwości i zdolności do samodzielnego przygotowania danych

    ●    Znajomości języka angielskiego

    ●    Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania

    Mile widziane

    ●    Umiejętność programowania - analizy danych w R lub Python

    ●    Znajomość branży finansowej (wymiana walut, transfery międzynarodowe)

    ● Doświadczenie w analizie regresji, szeregów czasowych oraz klasteryzacji

    Co oferujemy?

    ●    Okazję współpracy z jednym z największych serwisów wymiany walut i przelewów międzynarodowych online w Polsce

    ●    Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach w ramach budżetu edukacyjnego

    ●    Możliwość pracy przy użyciu najnowszych technologii i narzędzi

    ●    Dofinansowanie aktywności sportowej np. biegów czy karty Multisport,

    ●    Prywatną opiekę medyczną Lux Med,

    ●    Zajęcia z języka angielskiego wliczone do godzin pracy,

    ●    Relaksujące masaże co drugą środę, świeże owoce w tygodniu, wspólne wyjazdy i spotkania integracyjne,

    ●    Komfortowe biuro w centrum miasta z niesamowitym widokiem na Katedrę i Wartę

    ●    Pracę stacjonarną w biurze