• Wszystkie ofertyŁódźMarketingSocial mediaVideo Content Creator
    Video Content Creator
    Marketing
    Cyrek Digital Sp. z o.o.

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media

    Opis stanowiska

    Dołącz do Zespołu jako Video Content Creator (junior/regular) w Agencji Cyrek Digital i stwórzmy razem coś fajnego!

    Czy kochasz tworzyć dynamiczne i porywające treści wideo, które opowiadają historie, angażują widzów i kreują marki? Jeśli Twoją pasją jest świat wideo, mamy dla Ciebie wyjątkową szansę! Agencja Cyrek Digital, agencja realizująca projekty z zakresu marketingu internetowego, poszukuje utalentowanego Video Content Creatora (junior/regular), który wesprze nas w produkcji wizualnych opowieści dla naszych klientów.

    Jako Video Content Creator będziesz odgrywał(a) kluczową rolę w produkcji wysokiej jakości treści wideo, które przekazują istotne przekazy i wizualnie reprezentują marki. Tworzone materiały wykorzystywane będą zarówno w działaniach reklamowych jak i w kampaniach wizerunkowych, ważne więc jest, aby skutecznie dostosować je do wielu platform social media.

    Twoje zadania polegać będą na:

    • kreowaniu innowacyjnych treści wideo dla różnych platform, w tym: reklamy, filmy promocyjne, video produktowe, materiały instruktażowe, wywiady, video podcasty itp.
    • składaniu, montowaniu i edycji materiałów wideo, korzystając z narzędzi takich jak Adobe Premiere Pro lub podobnych
    • współpracy z zespołem kreatywnym, copywriterami i projektantami graficznymi w celu tworzenia spójnych kampanii
    • pracy nad narracją wizualną, doborem nagrań, efektów wizualnych i dźwiękowych, aby tworzyć wciągające historie
    • monitorowaniu trendów wideo i wprowadzaniu nowych technik i stylów do naszych projektów

    Zależy nam na osobie, która:

    • ma doświadczenie w tworzeniu treści wideo
    • pracuje z różnymi stylami wideo w sposób kreatywny i zdolny do opowiadania wizualnych historii
    • umiejętnie obsługuje kamerę i ma wiedzę na temat jej ustawień, potrafi dobrać światło oraz inne czynniki wpływające na jakość obrazu
    • posiada doświadczenie w tworzeniu wideo produktowego wraz z koncepcją i storyboardem
    • potrafi zorganizować podstawowy plan zdjęciowy (bądź uczestniczyła w dniach zdjęciowych i jego organizacja nie będzie problemem)
    • zna bardzo dobrze pakiet Adobe i będzie w stanie obrobić, pociąć i zmontować wideo, korzystając również z wbudowanych efektów Adobe Premiere Pro
    • w podstawowym stopniu zna Adobe Photoshop
    • będzie potrafiła w podstawowym stopniu obrobić dźwięk – wyeliminować szumy, wyrównać poziom dźwięku itp.
    • wykona podstawowy color grading zmontowanego materiału
    • zna trendy i realia panujące w social media
    • umiejętnie wykorzystuje After Effects i stworzy animację za pomocą klatek kluczowych, a także korzysta z masek i kompozycji znajdujących się w tym narzędziu
    • potrafi edytować gotowe szablony stworzone przez innych artystów (Premiere Pro, After Effects, Photoshop)
    • chce pracować w zespole, jest elastyczna i gotowa do współpracy w dynamicznym środowisku

    Co oferujemy:

    • system wynagrodzeń oparty o wynagrodzenie podstawowe i premię za realizację wyznaczonych celów
    • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanego doświadczenia w przedziale między:
    • 5 700 - 8 500 zł netto przy umowie B2B
    • 4 300 - 7 500 zł brutto przy umowie o pracę
    • wsparcie merytoryczne Head of Brand Communication oraz pozostałych członków zespołu Brand Communication
    • pracę stacjonarną z naszego biura zlokalizowanego w centrum Zgierza bądź pracę hybrydową
    • pracę nad projektami z budżetami open dla różnorodnych klientów
    • niezbędne narzędzia pracy
    • budżet na szkolenia, warsztaty i kursy w Polsce i za granicą
    • dużą samodzielność działania i możliwość realizowania własnych pomysłów
    • masę wyzwań i pracę przy różnorodnych projektach
    • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy
    • dostęp do opieki medycznej (Medicover) oraz obiektów sportowych i rekreacyjnych (Medicover Sport)
    • rozwój umiejętności językowych z języka angielskiego podczas indywidualnych zajęć z lektorem
    • dostęp do literatury branżowej

    Jeśli jesteś gotów/gotowa podjąć wyzwanie i chcesz dodać swoją wizję do zespołu Brand Communication w naszej agencji, czekamy na Twoją aplikację!

    Nasz proces rekrutacji składa się z dwóch etapów:

    Etap 1 „Opowiedz nam o sobie” – wypełnienie ankiety kwalifikacyjnej – na tym etapie weryfikujemy niezbędne umiejętności, Twoje doświadczenie i oczekiwania co do pracy na danym stanowisku.

    Etap II „Poznajmy się” – rozmowa merytoryczna z osobą reprezentującą dział, do którego prowadzimy rekrutacje – na tym etapie zapytamy Cię jakie masz oczekiwania co do pracy w naszej agencji, w jakich kierunkach chcesz się rozwijać oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

    1 475 - 2 199 USD

    B2B

    1 112 - 1 941 USD