• Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażRegionalny Menedżer Rozwoju Rynku
    Regionalny Menedżer Rozwoju Rynku
    Sprzedaż
    Czysty Efekt

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    CRM
    prawo jazdy
    kreatywność
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Czysty Efekt to nowoczesna spółka w obszarze dystrybucji i usług dla przemysłu działająca w strukturze jednej z największych polskich grup kapitałowych. Specjalizujemy się w utrzymaniu czystości w obiektach dla przemysłu lekkiego, ciężkiego oraz spożywczego. Sprzątamy biura i biurowce, a także świadczymy usługi specjalistyczne. Jesteśmy firmą sprzątającą, dla której ważne jest środowisko i jego ochrona.

    To niezwykle ekscytujący moment, aby stać się częścią naszego zespołu, ponieważ mamy ambitne plany rozwojowe na najbliższe lata. Zapraszamy Cię do naszego zespołu, jeśli lubisz uczestniczyć w ambitnych przedsięwzięciach i jesteś gotowa/y na szybki rozwój.

    Wyróżniają nas nowoczesne podejście do biznesu, wysoka kultura pracy i zaangażowany zespół – dlatego warto do nas dołączyć!

    Twój zakres obowiązków:

    Dział sprzedaży to jedna z najważniejszych części naszej organizacji. Sprzedaż usług to podstawowy element, na którym opieramy nasz wzrost. Obecnie szukamy kluczowego członka outboundowego zespołu sprzedażowego.

    Twoja rola będzie główne skupiać się na:

    • Pozyskiwaniu nowych klientów. Do Twoich codziennych zadań należeć będzie prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych w sektorze usług utrzymania czystości, negocjowanie warunków oraz procesowanie umów.
    • Prospectingu;
    • Aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów;
    • Proaktywnym wyszukiwaniu nowych kontrahentów;
    • Dużej aktywności działań w zakresie coldcallingu oraz coldmailingu;
    • Realizacji celów sprzedażowych w zakresie sprzedaży usług utrzymania czystości;
    • Budowaniu i utrzymywaniu trwałych relacji biznesowych z klientem;
    • Prezentacji i promocji firmy na rynku, monitorowaniu rynku i analizie potrzeb klientów;
    • Poszukiwaniu sposobów zwiększania efektywności sprzedaży;
    • Prowadzeniu negocjacji handlowych oraz finalizacji transakcji zakończonych podpisaniem umowy.

    Nasze wymagania:

    Warunek konieczny: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży cleaningowej.

    Szukamy osoby posiadającej poparte doświadczeniami i wynikami umiejętności w zakresie:

    • Aktywnej sprzedaży B2B i negocjacji;
    • Zorientowania na realizację celów i osiąganie wyników;
    • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
    • Zadawania pytań i słuchania;
    • Prowadzenia sprzedażowych rozmów telefonicznych.

    Odnajdziesz się w naszej organizacji jeśli bliskie Ci są:

    • Wysoka kultura osobista w kontakcie z klientem i współpracownikami;
    • Szczera, partnerska i otwarta komunikacja;
    • Planowanie i badanie efektów pracy w oparciu o liczby, a nie błędy poznawcze czy intuicję.
    • To stanowisko dla osoby, która potrafi pracować i dobrze się czuje w dynamicznie zmieniającej się, stale eksperymentującej organizacji.

    To oferujemy:

    • Istotne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej organizacji z 30-letnim doświadczeniem;
    • Możliwość wyboru rodzaju kontraktu: umowa o pracę lub B2B;
    • Stabilną i długoterminową współpracę;
    • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system prowizyjny miesięczny zależny wyłącznie od efektów Twojej pracy z możliwością skalowania wraz ze wzrostem firmy;
    • Udział w konferencjach branżowych, szkoleniach i warsztatach oraz spotkaniach integracyjnych;
    • Narzędzia pracy dostosowane do istotności stanowiska: samochód służbowy, laptop, telefon;
    • Świetny zespół, luźną atmosferę i możliwość współpracy z najlepszymi zewnętrznymi specjalistami; wsparcie doświadczonej kadry.

    Twoje kluczowe cele:

    🎯podstawowym KPI będzie ilość i wartość nowo pozyskanych klientów.

    Miejsce pracy:

    • Pracujemy w trybie hybrydowym lub mobilnym. Jako Regionalny Menedżer Rozwoju Rynku będziesz pracować głównie w swoim regionie jednak musisz być gotowa/y do spotkań i warsztatów w krakowskim biurze.
    • Szukamy osób do pracy na terenie województw: śląskie, dolnośląskie i wielkopolskie.