• Wszystkie ofertySopotHoReCaGastronomiaKierownik zmiany w kuchni
    Kierownik zmiany w kuchni
    new
    HoReCa
    Hotel Sofitel Grand Sopot

    Sopot
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    team leader
    kreatywność
    pomysłowość
    dobra organizacja pracy
    elastyczność
    odpowiedzialność
    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Twoja misja

    Będziesz nadzorować pracę kucharzy, dbać o sprawne wydawanie dań oraz porządek na kuchni, monitorować stan zapasów magazynowych. Wszystko po to, aby nasi goście mogli cieszyć się znakomitymi smakami, które dodadzą ich pobytowi kulinarnych wrażeń!

    Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu:

    • gotowanie to Twoja pasja
    • chcesz się rozwijać i zdobywać wiedzę w legendarnym Grand Hotelu
    • posiadasz kilkuletnie doświadczenie jako kucharz (mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym)
    • znasz zasady HACCP
    • chętnie współpracujesz z innymi, słuchasz i dążysz do osiągnięcia celu
    • umiejętnie podejmujesz decyzję, potrafisz je uzasadnić i przekonać do nich innych
    • jesteś dyspozycyjny/a i otwarty/a na pracę zmianową
    • potrafisz pracować pod presją czasu
    • znasz język polski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • jesteś uprawniony/a do pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiadającej charakterowi stanowiska pracy opisanego w ramach niniejszego ogłoszenia

    Jak o Ciebie zadbamy:

    • oferujemy długofalową współpracę opartą na szacunku i zaufaniu
    • będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty kulinarne
    • będziesz poszerzać swoją wiedzę u boku wyjątkowych talentów i prawdziwych pasjonatów kulinarnych i nie tylko
    • zapraszamy do udziału w wydarzeniach, które organizujemy dla naszych zespołów oraz w imprezach pracowniczych
    • możesz zostać pracownikiem miesiąca i otrzymać nagrodę finansową
    • otrzymasz pakiet benefitów tj.: zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, darmowe posiłki