• Wszystkie ofertyGliwiceHoReCaGastronomiaKELNER, BARMAN multitap restauracja Gliwice
    KELNER, BARMAN multitap restauracja Gliwice
    new
    HoReCa
    DCbiz Daniel Ciszczonik

    Gliwice
    1 113 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    praca z ludźmi
    obsługa gości

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    "Dobry Zbeer - piwo kratowe i kuchnia meksykańska" poszukuje pracownika na stanowisko: Kelner(ka)/Barman(ka)

    W zakres Twoich obowiązków będzie wchodziła obsługa gości naszego multitapu/restauracji.

    Nie wymagamy doświadczenia, miło jakbyś interesował(a) się piwem kratowym i/lub dobrym jedzeniem. Fajnie jak będziesz miał(a) prawo jazdy kat. B, żeby czasami móc zastąpić któregoś z dostawców.

    Ale to tylko będą Twoje dodatkowe atuty! Najważniejsze, żebyś chciał(a) pracować i żebyś nie bał(a) się nowych obowiązków.

    Uważamy, że "chcieć to móc", dlatego pokaż nam że chcesz! Całą resztę Ci umożliwimy! :)

    Co oferujemy?

    - możliwość pracy zmianowej (w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin)

    - zgrany zespół, chętnie współpracujący ze sobą

    - zniżki na jedzenie oraz napoje

    - uczciwe wynagrodzenie za uczciwą pracę

    Czego oczekujemy:

    - chęci do pracy i zaangażowania!

    - pogodne usposobienie oraz wysoka kultura osobista,

    - gotowość do pracy w systemie zmianowym (w tym w weekendy i święta),

    - uczciwość, lojalność i odpowiedzialności (jesteś częścią zespołu, Twoja praca ma wpływ na innych członków zespołu oraz naszych gości!)

    Praca ta skierowana jest zarówno do osób chcących pracować kilka dni w miesiącu jak i w wymiarze pełnego etatu. Zapraszamy osoby uczące się, bezrobotne jak i szukające dodatkowej pracy.

    Czegoś nie wiesz? Nie umiesz? Nie ma problemu! Wszystkiego Cię nauczymy!

    Przed rozpoczęciem pracy przeszkolimy, a po wstępnym szkoleniu powoli będziesz wdrażany do samodzielnej pracy, w tempie dostosowanym do Ciebie.

    Dajemy Ci marchewkę, pokazujemy co i w jaki sposób z nią zrobić. Reszta jest w Twoich rękach. I tak, słusznie podejrzewasz - nie zawsze będzie różowo. Na początku będzie ciężko (zdobywanie nowej wiedzy/umiejętności, poznawanie nowych obowiązków).

    Tego możesz być pewien, ale póżniej staniesz pewnie na swoim stanowisku pracy i Ty tu będziesz rządził! ;)

    Chcesz wiedzieć więcej, wyślij swoje CV w formacie PDF. Innych formatów nie przyjmujemy!

    Nie odpowiadamy na pytania zadane drogą mailową, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    1 113 USD