• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Account Excutive
    Account Excutive
    new
    Marketing
    DDB Warszawa

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy
    komunikatywność
    Angielski

    Mile widziane

    reklamy
    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    DDB Warszawa to jedna z największych i najbardziej nagradzanych agencji reklamowych w Polsce, znana z łączenia silnej strategii z wyjątkową kreacją, tworzącą wielokanałowe kampanie reklamowe.

    Wierzymy, że kreatywność jest największą siłą w biznesie. Uważamy, że strategie oparte na insightach i danych powinny być trampoliną do nieoczekiwanych kreatywnych pomysłów, które przynoszą wyjątkowe rezultaty. „Unexpected works” to nasze credo. Zdobyliśmy najwięcej nagród Effie spośród wszystkich polskich agencji. Trzy lata z rzędu byliśmy w top 3 agencji kreatywnych w Polsce. W 2022 zostaliśmy najbardziej innowacyjną agencją w Polsce.

    Od lat dostarczamy duże platformy komunikacyjne i małe kreatywne diamenty. Wprowadzamy i budujemy marki na kilkunastu rynkach. Jesteśmy autorami poruszających kampanii społecznych, które starają się uczynić świat lepszym miejscem.

    Do naszych obecnych klientów należą między innymi McDonald’s, Pepco, Volkswagen, Porsche, Spotify, Durex, OLX, PepsiCo i Tchibo.

    Account Executive

    nr ref. 32/24

    miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • koordynacja projektów digital, atl, btl
    • koordynacja działań jako Hub i kontakt z kilkunastoma oddziałami agencji
    • ścisła współpraca z pozostałymi działami agencji: kreacją, strategią, developmentem, produkcją
    • harmonogramowanie i kosztorysowanie projektów
    • prowadzenie projektów od briefu po produkcję

    Wymagania:

    • 1-2 lata doświadczenia w agencji reklamowej
    • rozumienie specyfiki i znajomość trendów w obszarze komunikacji digital, atl i print
    • umiejętność nawiązywania kontaktu i budowania relacji z klientem
    • umiejętność koordynacji wielu projektów jednocześnie
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • udział w projektach agencji dla największych marek
    • onboarding dla nowych osób wraz z przydzieleniem firmowego opiekuna na pierwsze miesiące
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia zewnętrzne, biblioteka firmowa)
    • umowa o pracę lub kontrakt b2b
    • praca w modelu hybrydowym
    • możliwość odbierania nadgodzin w postaci dodatkowych wolnych dni
    • dodatkowy dzień urlopu dla osób wykorzystujących w pełni urlop w danym roku kalendarzowym
    • prywatna opieka medyczna (TU Zdrowie)
    • opieka psychologiczna (Laboratorium Psychoedukacji)
    • Dzień na U, czyli dodatkowy wolny dzień na ważne dla kobiet i mężczyzn badania profilaktyczne
    • dofinansowanie abonamentu MultiSport
    • możliwość konsultacji z zewnętrznym coachem
    • biuro usytuowane w zielonej części Żoliborza, w pobliżu Centrum Olimpijskiego, Klubu Sportowego „Spójnia” i stadniny koni
    • biuro otwarte dla czworonogich przyjaciół naszych pracowników
    • ping-pong i piłkarzyki na terenie biura
    • klimatyczna kantyna z gorącą kawą
    • owocowo-warzywne wtorki ;-P
    • foodtracki na różne dni tygodnia na terenie kompleksu
    • spotkania i imprezy integracyjne, zarówno w ramach zespołów, jak i dla całej agencji
    • brak dress code’u