• Wszystkie ofertyWarszawaPMArt Director / Senior Art Director
    Art Director / Senior Art Director
    PM
    DDB Warszawa

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    design
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    DDB Warszawa to jedna z największych i najbardziej nagradzanych agencji reklamowych w Polsce, znana z łączenia silnej strategii

    z wyjątkową kreacją, tworzącą wielokanałowe kampanie reklamowe.

    Wierzymy, że kreatywność jest największą siłą w biznesie. Uważamy, że strategie oparte na insightach i danych powinny być trampoliną

    do nieoczekiwanych kreatywnych pomysłów, które przynoszą wyjątkowe rezultaty.

    Zdobyliśmy najwięcej nagród Effie spośród wszystkich polskich agencji. Trzy lata z rzędu byliśmy w top 3 agencji kreatywnych w Polsce.

    W 2023 zostaliśmy najbardziej efektywną i kreatywną agencją w Polsce.

    Od lat dostarczamy duże platformy komunikacyjne i małe kreatywne diamenty. Wprowadzamy i budujemy marki na kilkunastu rynkach. Jesteśmy autorami poruszających kampanii społecznych, które starają się uczynić świat lepszym miejscem.

    Do naszych obecnych klientów należą między innymi McDonald’s, Pepco, Allegro, Volkswagen, Porsche, Durex, PepsiCo i Tchibo.

    Zadania:

    • tworzenie kreacji od idei kreatywnej i insightu po egzekucję
    • odpowiedzialność za tworzenie i przebieg kampanii
    • ścisła współpraca z działem kreacji, designu, strategii, produkcji video i digitalowej
    • budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

    Wymagania:

    • umiejętność pracy w teamie
    • doświadczenia na stanowisku art director/ senior art director
    • portfolio prac pokazujące wszechstronność i umiejętność koncepcyjnego myślenia i tworzenia kampanii
    • otwarta głowa, poczucie humoru, zainteresowania nowymi technologiami i wszystkim co dookoła
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • mile widziane zainteresowanie udziałem w konkursach kreatywnych i chęć zdobywania nagród 😉

    Oferujemy:

    • praca w modelu hybrydowym
    • umowa o pracę lub kontrakt b2b
    • prywatna opieka medyczna (TU Zdrowie)
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia zewnętrzne, biblioteka firmowa)
    • dodatkowy dzień urlopu dla osób wykorzystujących w pełni urlop w danym roku kalendarzowym
    • opieka psychologiczna (Laboratorium Psychoedukacji)
    • Dzień na U, czyli dodatkowy wolny dzień na ważne dla kobiet i mężczyzn badania profilaktyczne
    • dofinansowanie abonamentu MultiSport
    • możliwość konsultacji z zewnętrznym coachem
    • biuro usytuowane w zielonej części Żoliborza, w pobliżu Centrum Olimpijskiego, Klubu Sportowego „Spójnia” i stadniny koni
    •  biuro otwarte dla czworonogich przyjaciół naszych pracowników, ping-pong i piłkarzyki na terenie biura
    • klimatyczna kantyna z gorącą kawą
    • owocowo-warzywne wtorki ;-P
    • foodtracki na różne dni tygodnia na terenie kompleksu
    • spotkania i imprezy integracyjne, zarówno w ramach zespołów, jak i dla całej agencji
    • brak dress code’u