• Wszystkie ofertyRybnikSprzedażZarządzanie sprzedażąSerwisant Rowerowy/Doradca Sportowy w Decathlon Rybnik
    Serwisant Rowerowy/Doradca Sportowy w Decathlon Rybnik
    new
    Sprzedaż
    Decathlon Sp. zo.o.

    Rybnik
    1 193 - 1 296 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    doradztwo

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Serwisant Rowerowy/Doradca Sportowy w Decathlon Rybnik (pół etatu)

    Już dziś poszukujemy kolejnych pasjonatów sportu, którzy będą odpowiadać za naprawę, konserwację i personalizację sprzętu powierzonego przez Klientów.

    Twój zakres obowiązków:

    • naprawianie, konserwowanie oraz regulowanie sprzętu rowerowego oraz narciarskiego,
    • dzielenie się swoją sportową pasją i pomaganie Klientom w doborze odpowiednich produktów,
    • podejmowanie decyzji handlowych w ramach swojej odpowiedzialności,
    • priorytetyzowanie zadań zgodnie z potrzebami biznesowymi,
    • dbanie o dostępność i ekspozycję towaru,
    • rozwijanie się dzięki szkoleniom oraz (jeśli chcesz) dodatkowym odpowiedzialnościom.

    A zatem jeśli:

    • jazda na rowerze, zarówno ta rekreacyjna lub na zawodach jest Twoją pasją,
    • znasz podstawowe części rowerowe oraz potrafisz je regulować,
    • wiesz co to korba, support, hydraulika i manetka,
    • cechuje Cię energia i odpowiedzialność,
    • jesteś osobą otwartą i pozytywnie nastawioną do ludzi,
    • potrafisz pracować w zespole niczym ogniwa w łańcuch,

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pół etatu (wynagrodzenie zawarte w treści ogłoszenia dotyczy zatrudnienia na pełen etat),
    • elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni, treningów i innych aktywności sportowych,
    • premię miesięczną oraz sharing (czyli coroczne dzielenie zyskiem wypracowanym przez firmę),
    • prywatną opiekę medyczną,
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
    • szereg szkoleń ułatwiających wdrożenie się do pracy,
    • wspólne uprawianie sportu i treningi,
    • wyjątkową, sportową atmosferę pracy.

    Chcesz dołączyć do firmy, która przez magazyn Forbes została wybrana Najlepszym Pracodawcą w Polsce w 2022? Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

    Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej. Dziękuję.

    1 193 - 1 296 USD