• Oferty
  • Wszystkie ofertyJasinFinanseKsięgowośćKsięgowy/a
    Księgowy/a
    Finanse
    Deceuninck Poland Sp. z o.o.

    Księgowy/a

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe

    księgowość

    język angielski

    Mile widziane

    SAP

    Opis stanowiska

    📑 Księgowy/a

    📍Miejsce pracy: Swarzędz – Jasin

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy do naszego Centrum Księgowego (księgowość zagraniczna) Kandydatów na stanowisko:  Księgowy/a

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie z elementem premiowym
    • Interesującą pracę w międzynarodowej organizacji i koleżeńską atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą
    • Możliwość rozwoju zawodowego, współuczestniczenie w kształtowaniu procesów.
    • Przyjazne warunki pracy w tym elastyczność czasu pracy.
    • Możliwość pracy hybrydowej
    • Bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony na święta, dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków pracowniczych)
    • Wsparcie finansowe z okazji ślubu i narodzin dziecka
    • Bezpłatny i duży parking

    Wyzwania:

    • Dbałość o najwyższą jakość procesów biznesowych
    • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientem zagranicznym
    • Prowadzenie/uczestniczenie w projektach optymalizujących procesy finansowe
    • Procesowanie dokumentów finansowych (w tym faktur, rozrachunków, wyciągów bankowych)
    • Uczestniczenie w procesach zamknięcia miesiąca oraz konsolidacyjnych
    • Wyjaśnianie niezgodności w obszarze księgowym, analiza kont księgowych
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych oraz ich kontrola zgodnie z przepisami podatkowymi oraz standardami rachunkowości

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny)
    • Kilkuletnie doświadczenie w księgowości zagranicznej
    • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
    • Zorientowanie na profesjonalną obsługę klienta
    • Umiejętność pracy w zespole międzynarodowym
    • Zdolność analitycznego myślenia oraz dokładność