• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćSamodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
    Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
    new
    Finanse
    Advantim Audit

    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Zarządzenie firmą opiera się na działaniach wielopłaszczyznowych i podejmowaniu strategicznych decyzji, mających długofalowy wpływ na sukces i powodzenie przedsiębiorstwa. Dobrze zdefiniowane procesy, oddelegowane zadania i odpowiedzialność, stanowią podstawę zrównoważonego rozwoju. Kiedy decydujemy się, aby naszą działalność miała wesprzeć podczas podejmowania największych zawodowych wyzwań firma zewnętrzna, to czujemy się lepiej, kiedy oprócz profesjonalizmu i doświadczenia, dostrzegamy w jej fachowcach, szczerą i przyjazna ludzką twarz – taki jest Advantim.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe
    Ms office
    Symfonia
    ms excel
    Optima
    English

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Zakres obowiązków

    • kontrolowanie dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym
    • ewidencja i księgowanie faktur zakupu i sprzedaży
    • ewidencja i rozliczanie transakcji wewnątrzunijnych
    • księgowanie i rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
    • księgowanie i wyliczanie rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów
    • ewidencja i rozliczanie wyciągów bankowych w PLN i walutowych
    • rozliczanie różnic kursowych
    • uzgodnienia i potwierdzenia sald z kontrahentami
    • weryfikacja rejestrów VAT i przygotowywanie plików JPK
    • sporządzanie raportów finansowych związanych z zamknięciem miesiąca
    • bieżące uzgadnianie i weryfikacja kont księgowych
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS,GUS,NBP)
    • sporządzanie sprawozdań finansowych

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu finansów lub rachunkowości
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość programu Symfonia oraz Comarch Optima ERP
    • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
    • dobra znajomość języka angielskiego;
    • praktyczna znajomość zagadnień finansowo-księgowych, w tym z zakresu podatków VAT i CIT
    • samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
    • umiejętność pracy w zespole

    Co oferujemy?

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w innej preferowanej formie
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
    • przyjazne środowisko pracy
    • możliwość pracy hybrydowej
    • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz pakiet sportowy dofinansowany przez pracodawcę
    • pracę w profesjonalnym zespole, kierowanym przez biegłych rewidentów