Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent/-ka Administracyjno-Techniczny
Support
Deloitte

Deloitte
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
komunikatywność
odpowiedzialność
samodzielność
Opis stanowiska

Kogo szukamy

  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność organizacji czasu pracy;
  • Pracowitość, sprawność w działaniu;
  • Skrupulatność i uporządkowanie;
  • Energia i entuzjazm;
  • Umiejętności techniczne związane z obsługą sprzętu multimedialnego.

Twoja przyszła rola

  • Wsparcie administracyjne i techniczne przy organizacji wewnętrznych wydarzeń i konferencji, spotkań (ustawianie sal na spotkania, aranżacja stołów i krzeseł);
  • Codzienna diagnostyka połączeń AV sprzętu na piętrze recepcyjnym;
  • Kontakt z serwisem AV, zgłaszanie usterek i monitorowanie napraw;
  • Okresowe przeglądy innych sal spotkań w Deloitte pod kątem wykrywania usterek;
  • Współpraca z serwisem sprzątającym;
  • Pomoc w przypadku problemów technicznych związanych z obsługą sprzętu multimedialnego w salach konferencyjnych.

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie;
  • Ubezpieczenie podróży;
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport oraz dostęp do kafeterii My Benefit;
  • Employee Assistance Program - wsparcie prawne, finansowe oraz psychologiczne;
  • Wypożyczalnia rowerów w biurze;
  • Wydarzenia związane z well-being.

Ścieżka rekrutacji

15 min rozmowa telefoniczna z rekruterem - 30 min spotkanie z menadżerem zespołu

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.