• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKontrolingFinancial Controller
    Financial Controller
    new
    Finanse
    dentsu Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kontroling finansowy

    ERP

    SAP

    Microsoft Office Excel

    polski

    język angielski

    raportowanie

    budżetowanie

    Mile widziane

    forecast

    analiza finansowa

    analiza kosztów

    współpraca

    komunikatywność

    dobra organizacja pracy

    multitasking

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Grupa dentsu to globalna sieć komunikacji marketingowej stworzona z myślą o przyszłości. W jej skład wchodzą marki: Carat, iProspect, Red8, Amplifi, dentsu X i Dentsu Creative.

    Przyjmując skoncentrowane na ludziach podejście do transformacji biznesowej, wykorzystujemy naszą wnikliwość do łączenia marki, contentu, handlu i doświadczenia - wszystko w oparciu o innowacyjną kreatywność.

    Nasza główna siedziba znajduje się w Tokio, a 65 000 ekspertów pracuje w czterech regionach (Japonia, Ameryka, EMEA i APAC). dentsu łączy japońską innowacyjność ze zróżnicowaną, globalną perspektywą, aby napędzać rozwój klientów i kształtować społeczeństwo.

    Obecnie do dentsu szukamy osoby na stanowisko Financial Controller

    Zakres obowiązków:

    • Udział w procesie zamykania okresów sprawozdawczych i raportowaniu zarządczym dla kierownictwa firmy oraz jej udziałowców;
    • Udział w przygotowywaniu budżetu rocznego oraz okresowych prognoz finansowych (forecastów);
    • Kontrola realizacji budżetów i prognoz – również na poziomie poszczególnych projektów;
    • Analiza wyników finansowych;
    • Opracowywanie bieżących raportów i analiz;
    • Bieżąca analiza kosztów;
    • Bieżąca analiza zobowiązań pod kątem terminów płatności oraz nadzór nad terminowym regulowaniem zobowiązań przez spółki z grupy.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w finansach & kontrolingu (minimum 3 lata);
    • Doświadczenie w pracy w międzynarodowych organizacjach;
    • Znajomość systemów ERP;
    • Biegła znajomość arkuszy kalkulacyjnych;
    • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego.

    Co dajemy od siebie?

    • Pracę w globalnej, dynamicznie rozwijającej się grupie z obszaru komunikacji marketingowej;
    • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań;
    • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie;
    • Szkolenie on-boardingowe;
    • 3 dodatkowe, wolne dni płatne - tzw. „Wellness days”;
    • 2 dodatkowe dni przeznaczone na wolontariat pracowniczy;
    • Summer Fridays - w okresie wakacyjnym (od czerwca do września, w piątki kończymy pracę 2 godziny wcześniej);
    • Hybrydowy tryb pracy – zależnie od ustaleń w zespole;
    • Wewnętrzne programy szkoleniowe;
    • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE;
    • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
    • Finansowane przez pracodawcę Ubezpieczenie na życie UNUM z możliwością rozszerzenia o dodatkowe pakiety;
    • Kafeteria NAIS;
    • Dostęp do platformy Mindgram;
    • Dofinansowanie do karty sportowej Medicover sport lub Multisport (do wyboru) i wiele aktywności sportowych w ramach grup zainteresowania.