• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańFinanseKontrolingFinance Manager
    Finance Manager
    Finanse
    Vector Synergy

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    finanse
    ms excel
    Angielski

    Opis stanowiska

    Vector Synergy jest partnerem NATO Prime IT z ponad 14-letnim doświadczeniem, działającym w obszarze cyberobrony i usług IT. Zaufały nam takie organizacje jak NCIA (NATO Communications and Information Agency), UE (Europol, Europejska Agencja Kosmiczna), a także firmy z branży obronnej, infrastruktury krytycznej i BFSI. Wszyscy nasi wysoko wykwalifikowani eksperci posiadają osobiste poświadczenie bezpieczeństwa, pozwalające im na pracę nad tajnymi i ściśle tajnymi projektami IT. Blisko 200 naszych specjalistów technicznych jest obecnie zaangażowanych w projekty związane z informacjami niejawnymi i wrażliwymi, a ponad 1000 gotowych do pracy talentów jest gotowych do wsparcia Twoich projektów. Niezależnie od rodzaju wymaganej wiedzy IT, Vector Synergy może dostarczyć innowacyjne, skalowalne rozwiązania i działać jako kompleksowe miejsce docelowe dla wszystkich potrzeb technicznych. Jako centralny ośrodek sieci wyspecjalizowanych konsultantów, jesteśmy najlepszym wyborem dla organizacji dążących do doskonałości.

    Vector Synergy | Defense & Space Cyber Force

    Wymagania:

    •  Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia
    • Aktualna wiedza z zakresu rachunkowości, księgowości oraz podatków
    • Minimum. 5 lat doświadczenia w działach księgowych lub finansowych oraz 3 lata na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej
    • Doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP, Power BI oraz MS Office
    • Doświadczenie w zakresie budżetowania oraz analiz rentowności projektów
    • Skuteczna umiejętność zarządzania podległym zespołem, zdolności do zarządzania konfliktami i umiejętność rozwiązywania problemów.

    Zakres obowiązków:

    •  Nadzór procesu budżetowania
    • Raportowanie wyników miesięcznych, kwartalnych w odniesieniu do założeń budżetowych
    • Obliczanie, monitorowanie, raportowanie oraz wdrażanie nowych KPI finansowych i operacyjnych
    • Zapewnienie spójności w obszarze podatków i rozliczeń w handlu międzynarodowym
    • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym, podatkowym oraz kancelarią prawną
    • Nadzór nad procesem rozliczania oraz fakturowania na linii – konsultant-VS-klient
    • Wspieranie decyzji biznesowych poprzez zapewnienie danych, analiz i raportów pozwalających prowadzić organizację zgodnie z przyjętą strategią i wizją spółki
    • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych usprawniających pracę finansów
    • Kontrola oraz cykliczne raportowanie poziomu należności w firmie
    • Doradzanie oraz wsparcie CFO w codziennej pracy
    • Zarządzenie podległym zespołem.

    Oferujemy:

    •  Umowę o pracę
    • Pracę w systemie hybrydowym (biuro zlokalizowane niedaleko stadionu miejskiego)
    • Prywatny pakiet opieki zdrowotnej Lux Med rozszerzony w pełni opłacany przez firmę
    • Dofinansowanie do karty sportowej MultiSport
    • Budżet szkoleniowy 1000 zł netto co 6 miesięcy (budżet szkoleniowy nigdy nie przepada)
    • System kafeteryjny
    • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji
    • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
    • Masaże w biurze • Lekcje angielskiego
    • Imprezy sportowe i integracje