Oferty Pracy - Rocket Jobs

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Google Ads
Bing Ads
Angielski
polski
SEM
Ms office
Analiza Danych
kontakt z klientem
Mile widziane
raportowanie
prezentacje przetargowe
Digital marketing
myślenie strategiczne
skrupulatność
dokładność
samodzielność
odpowiedzialność
Friendly offer
Opis stanowiska

Grupa dentsu to globalna sieć komunikacji marketingowej stworzona z myślą o przyszłości. W jej skład wchodzą marki: Carat, iProspect, Red8, Amplifi, dentsu X i Dentsu Creative.

Przyjmując skoncentrowane na ludziach podejście do transformacji biznesowej, wykorzystujemy naszą wnikliwość do łączenia marki, contentu, handlu i doświadczenia - wszystko w oparciu o innowacyjną kreatywność.

Nasza główna siedziba znajduje się w Tokio, a 65 000 ekspertów pracuje w czterech regionach (Japonia, Ameryka, EMEA i APAC). dentsu łączy japońską innowacyjność ze zróżnicowaną, globalną perspektywą, aby napędzać rozwój klientów i kształtować społeczeństwo.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: SEM Specialist (regular / senior)

Zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie kampanii SEM (Google Ads i Bing Ads) dla wskazanych klientów;
  • Prowadzenie i zarządzanie kampaniami SEM dla klientów z różnych branż, w tym dla międzynarodowych brand’ów;
  • Wsparcie w strategicznym planowaniu kampanii i szacowaniu efektów z działań SEM;
  • Testowanie nowych rozwiązań Google Ads, wykorzystywanie wersji beta produktów Google;
  • Optymalizacja kampanii wg wyznaczonych KPI;
  • Raportowanie wyników kampanii;
  • Analiza danych, wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji;
  • Kontakty z klientami, budowanie relacji oraz doradzanie klientom w wyborze rozwiązań;
  • Przygotowywanie prezentacji podsumowujących przeprowadzone działania;
  • Udział w procesach przetargowych.

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze SEM i online marketingu;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint) – znajomość formuł, znajomość tabel przestawnych, umiejętność estetycznego prezentowania danych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego – min. poziom B2;
  • Min. 1 rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii Google Ads;
  • Znajomość i umiejętność wykorzystywania panelu (Google Ads) i Edytora Google Ads;
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii w wyszukiwarce Google;
  • Analityczne myślenie, umiejętność wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji;
  • Myślenie strategiczne - umiejętność strategicznego podejścia do kampanii online;
  • Skrupulatność i dokładność;
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę;
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów;
  • Dbałość o wysoką jakość dostarczanej pracy;
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i szybko zmieniającym się środowisku;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Znajomość Bing Ads, Search Ads, Google Analytics będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w globalnej, dynamicznie rozwijającej się grupie z obszaru komunikacji marketingowej;
  • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań;
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie;
  • Szkolenie on-boardingowe i programy rozwojowe;
  • 3 dodatkowe, wolne dni płatne - tzw. „Wellness days”;
  • 2 dodatkowe dni przeznaczone na wolontariat pracowniczy;
  • Summer Fridays - w okresie wakacyjnym (od czerwca do września, w piątki kończymy pracę 2 godziny wcześniej);
  • Hybrydowy tryb pracy – zależnie od ustaleń w zespole;
  • Wewnętrzne programy szkoleniowe;
  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE;
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
  • Finansowane przez pracodawcę Ubezpieczenie na życie UNUM z możliwością rozszerzenia o dodatkowe pakiety;
  • Kafeteria NAIS;
  • Dostęp do platformy Mindgram;
  • Dofinansowanie do karty sportowej Medicover sport lub Multisport (do wyboru) i wiele aktywności sportowych w ramach grup zainteresowania.