• Wszystkie ofertyGdańskMarketingSocial mediaMłodszy Marketingowiec Gier Mobilnych
    Młodszy Marketingowiec Gier Mobilnych
    Marketing
    Devideal

    Devideal

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    US, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    SEO

    marketing

    social media

    ASO

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Poszukujemy entuzjastycznego i zmotywowanego Młodszego Marketingowca Gier Mobilnych, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu.

    Stanowisko: Młodszy Marketingowiec Gier Mobilnych - Junior Marketing Specialist (Student Pracujący)

    Lokalizacja: Gdansk, Polska

    Opis stanowiska:

    Jako Młodszy Marketingowiec Gier Mobilnych będziesz miała kluczowe znaczenie w opracowywaniu i realizacji strategii marketingowych, które zwiększą widoczność i zaangażowanie w nasze gry mobilne. Twoja rola będzie skupiać się na targetowaniu odpowiednich odbiorców, wykorzystywaniu platform społecznościowych oraz współpracy z influencerami gier mobilnych, aby maksymalizować świadomość gry i pozyskiwanie graczy.

    Obowiązki:

    - Projektowanie i wdrażania efektywnych strategii marketingowych.

    - Zarządzanie i optymalizacja kampanii na różnych platformach społecznościowych.

    - Współpraca z influencerami gier mobilnych w celu promocji naszych gier i rozszerzenia naszego zasięgu.

    - Pomoc w organizacji i realizacji działań PR w celu zwiększenia widoczności gier.

    - Analiza trendów rynkowych i opinii graczy w celu sugerowania ulepszeń.

    - Monitorowanie i raportowanie wyników kampanii marketingowych.

    Wymagania:

    - Student studiow licencjackich lub magisterskich na kierunku Marketing, Komunikacja lub pokrewnym.

    - Pasja do gier mobilnych i dobra znajomość branży gier.

    - Doświadczenie w zarządzaniu mediami społecznościowymi i reklamie cyfrowej będzie dodatkowym atutem.

    - Silne umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

    - Biegła znajomość języka angielskiego, dodatkowe języki będą atutem.

    Oferujemy:

    - Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w marketingu gier mobilnych.

    - Elastyczne godziny pracy dostosowane do harmonogramu studiów.

    - Kreatywne i międzynarodowe środowisko pracy.

    - Konkurencyjne wynagrodzenie.

    wiecej o nas na http://devideal.com/about_us.html.