• Wszystkie ofertyRacibórzLogistykaLogistykaOperator Wózka Widłowego
    Operator Wózka Widłowego
    new
    Logistyka
    DHL Supply Chain

    Racibórz
    1 322 - 1 504 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    UDT

    obsługa wózka widłowego

    praca na magazynie

    Opis stanowiska

    Brak doświadczenia to nie problem – startuj z nami!

    Co ty na to, żeby dołączyć do naszego rosnącego zespołu?

    O nas: Jako DHL jesteśmy światowym liderem w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Obsługujemy największe magazyny w Polsce i na świecie dla różnych branż. Pracujemy w oparciu o wzajemny szacunek, a od Ciebie oczekujemy otwartości na nowe wyzwania, których u nas nie brakuje!

    Nasz prężnie rozwijający się magazyn dla klienta z branży chemii gospodarczej mieści się w Raciborzu na ul. Jasnej.

    Co oferujemy?

    • Realne możliwości rozwoju - już ponad 70% procesów rekrutacji wyłaniamy z kandydatów wewnętrznych,
    • Opiekę medyczną Medicover,
    • Wczasy pod gruszą,
    • Bony świąteczne,
    • Dofinansowanie do kart sportowej (Multisport),
    • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
    • Kawa/ herbata,
    • Parking dla pracowników.

    Czym będziemy się wspólnie zajmować?

    • Kompletacja palet na magazynie i skanowanie ich kodów przy pomocy ręcznego skanera,
    • Przewożenie palet na magazynie za pomocą wózka widłowego (wysoki skład),
    • Selekcja jakościowa i ilościowa towarów,
    • Ręczne przekładanie towarów,
    • Rozładunek i załadunek samochodów przy użyciu wózka widłowego.

    Kogo poszukujemy?

    • Brak doświadczenia w pracy na magazynie, nie będzie przeszkodą - wszystkiego nauczymy Cię od podstaw,
    • Uprawnienia UDT.
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

    CO SIĘ DZIEJE Z TWOIM CV PO WYSŁANIU APLIKACJI?

    Pamiętaj, że mimo tego, iż zapoznajemy się z każdą złożoną aplikacją, ze względu na dużą ilość otrzymywanych CV, możemy odpowiedzieć wyłącznie kandydatom oraz kandydatkom, których kandydatura została pomyślnie zaakceptowana do dalszego etapu. W związku z powyższym, jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości w ciągu kolejnych 14 dni roboczych oznaczać będzie, że proces rekrutacji przeszedł niepomyślnie.

    Jeśli Twoje cv zostanie zakwalifikowane do kolejnego etapu, nasz Specjalista ds. Rekrutacji skontaktuje się z Tobą telefonicznie aby przedstawić Ci szczegóły pracy oraz porozmawiać o Twoim doświadczeniu oraz Twoich oczekiwaniach.

    W zależności od procesu rekrutacyjnego, możesz zostać zaproszony/a na spotkanie w naszym oddziale. O decyzji wyniku rekrutacji zostaniesz poinformowany drogą e-mailową lub telefoniczną.

    1 322 - 1 504 USD