• Wszystkie ofertyGorzów WielkopolskiLogistykaLogistykaTeam Leader
    Team Leader
    Logistyka
    DHL Supply Chain

    Team Leader

    Gorzów Wielkopolski
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    zarządzanie zespołem

    Opis stanowiska

    Kto ma umiejętności, których potrzebuje nasza firma? Ty!

    Razem tworzymy łańcuch profesjonalistów - Zostań naszym ogniwem!

    Jako DHL  jesteśmy światowym liderem w zarządzaniu  łańcuchem dostaw i wspieramy naszych klientów w rozwoju biznesu. DHL Supply Chain działa w ponad 23 krajach na całym świecie, bezpiecznie i rzetelnie łącząc ludzi oraz firmy, umożliwiając globalny przepływ handlu. W Polsce zatrudnia około 5300 pracowników i obsługuje blisko 20 magazynów o łącznej powierzchni ponad 740 000 m2. Nasi pracownicy codziennie zajmują się dostarczaniem najlepszych rozwiązań logistycznych a także obsługują największe magazyny w Polsce i na Świecie dla różnych branż (w tym handlu elektronicznego, technologii, nauk przyrodniczych i opieki zdrowotnej, energii, motoryzacji i handlu detalicznego).

    Pracujemy w oparciu o wzajemny szacunek, a od Ciebie oczekujemy otwartości na nowe wyzwania, których u nas nie brakuje!

    Co oferujemy ?

    • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną uzależnioną od wyników Twojej pracy i zaangażowania w nią,
    • Realne możliwości rozwoju zawodowego, już ponad 70% procesów rekrutacji wyłaniamy z kandydatów wewnętrznych,
    • Szybki proces rekrutacji,
    • Opiekę medyczną Medicover,
    • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport,
    • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,
    • Wczasy pod gruszą,
    • Bony świąteczne,
    • Darmowy posiłek.

    Czym będziesz się zajmować?

    • Zarządzanie zespołem (m.in. przydzielanie zadań, ustalanie priorytetów, nadzór nad realizacją zadań, organizacja pracy zgodnie z przepisami BHP),
    • Nadzorowanie i usprawnianie procesów magazynowych,
    • Ocena wyników pracy, przeprowadzanie ocen okresowych podległych pracowników oraz planowanie rozwoju członków zespołu,
    • Przeprowadzanie szkoleń BHP stanowiskowych dla pracowników,
    • Nadzór nad ewidencją oraz rozliczaniem czasu pracy.

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze magazynowym lub produkcyjnym,
    • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
    • Zdolność ustalania priorytetów i analitycznego myślenia,
    • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (w szczególności Word, Excel)
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2- zmianowym,