• Wszystkie ofertyRzeszówLogistykaLogistykaOperator Wózka Widłowego
    Operator Wózka Widłowego
    Logistyka
    DHL

    DHL

    Rzeszów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Uprawnienia UDT
    wysoki skład

    Mile widziane

    prawo jazdy

    Opis stanowiska

    O nas: Jako DHL jesteśmy światowym liderem w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Obsługujemy największe magazyny w Polsce i na świecie dla różnych branż. Pracujemy w oparciu o wzajemny szacunek, a od Ciebie oczekujemy otwartości na nowe wyzwania, których u nas nie brakuje!

    Jako Pracownik Magazynowy w DHL Supply Chain będziesz mieć możliwość dostarczania naszym klientom usług na najwyższym poziomie oraz zapewnimy Ci wiele możliwości rozwoju oraz codzienne wsparcie.

    Twoje miejsce i warunki pracy:

    Nasz magazyn mieści się w Rzeszowie-Dworzysko.

    Co oferujemy?

    • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia na okres próbny wynoszący tylko miesiąc,

    • Realne możliwości rozwoju - już ponad 70% procesów rekrutacji wyłaniamy z kandydatów wewnętrznych,

    • Opiekę medyczną Medicover,

    • Wczasy pod gruszą, Bony świąteczne,

    • Dofinansowanie do kart sportowej (Multisport),

    • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

    Czym będziemy się wspólnie zajmować?

    • Przewożenie palet na magazynie za pomocą wózka widłowego (wysoki skład),

    • Kompletacja palet na magazynie i skanowanie ich kodów przy pomocy ręcznego skanera,

    • Selekcja jakościowa i ilościowa towarów,

    • Ręczne przekładanie towarów,

    • Rozładunek i załadunek samochodów przy użyciu wózka widłowego,

    • Wypełnianie dokumentów załadunkowych i rozładunkowych.

    Kogo poszukujemy?

    • Umiesz posługiwać się wózkiem widłowym wysokiego składu,

    Masz uprawnienia UDT,

    • Masz doświadczenie w pracy ze skanerem,

    • Prawo jazdy kat. B - mile widziane,

    Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym (dwa dni dniówki 7:00-19:00, dwa dni wolnego, dwie nocki 19:00-7:00).

    CO SIĘ DZIEJE Z TWOIM CV PO WYSŁANIU APLIKACJI?

    Pamiętaj, że mimo tego, iż zapoznajemy się z każdą złożoną aplikacją, ze względu na dużą ilość otrzymywanych CV, możemy odpowiedzieć wyłącznie kandydatom oraz kandydatkom, których kandydatura została pomyślnie zaakceptowana do dalszego etapu. W związku z powyższym, jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości w ciągu kolejnych 14 dni roboczych oznaczać będzie, że proces rekrutacji przeszedł niepomyślnie.

    Jeśli Twoje cv zostanie zakwalifikowane do kolejnego etapu, nasz Specjalista ds. Rekrutacji skontaktuje się z Tobą telefonicznie aby przedstawić Ci szczegóły pracy oraz porozmawiać o Twoim doświadczeniu oraz Twoich oczekiwaniach.

    W zależności od procesu rekrutacyjnego, możesz zostać zaproszony/a na spotkanie w naszym oddziale. O decyzji wyniku rekrutacji zostaniesz poinformowany drogą e-mailową lub telefoniczną.