• Wszystkie ofertyKrakówHRPayrollSpecjalista ds. Kadr i Płac
    Specjalista ds. Kadr i Płac
    new
    HR
    Diagnostyka S.A.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    PPK
    PFRON
    PIT
    Prawo pracy
    rozliczenia z tytułu ZUS

    Mile widziane

    TETA

    Opis stanowiska

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie między innymi za:

    • Kompleksową obsługę kadrowo-płacową pracowników firmy
    • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej pracowników firmy
    • Rozliczenia z tytułu ZUS, PIT, PFRON
    • Obsługę PPK
    • Obsługę systemu kadrowo - płacowego

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia ekonomicznego lub kursu kadrowo – płacowego
    • Minimum dwuletniego doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie o zasięgu ogólnopolskim
    • Doskonałej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych
    • Znajomości programu PŁATNIK
    • Mile widziana znajomość programu TETA
    • Doskonałej obsługi komputera (MS Office, aplikacje internetowe)
    • Bardzo dobrej organizacji pracy
    • Dokładności i sumienności
    • Gotowości do ciągłego doskonalenia umiejętności, podnoszenia kwalifikacji

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • Pracę w siedzibie firmy przy ul. Prof. M. Życzkowskiego 16​ w Krakowie
    • Możliwość pracy 1 dzień zdalnie
    • Możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności
    • Dostęp do niezbędnych narzędzi
    • Pakiet socjalny m.in: karta Multisport lub Medicover Sport, opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne