• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaHRPayrollKoordynator Kadr i Płac
    Koordynator Kadr i Płac
    new
    HR
    Antal Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Excel

    Opis stanowiska

    Dla naszego Klienta, firmy z branży nieruchomości, poszukujemy Koordynatora Kadr i Płac.

    Jest to samodzielne stanowisko, opiekujące kompleksowo obszar kadrowo-płacowy.

    Idealny kandydat będzie posiadał dogłębną wiedzę w zakresie przepisów prawa pracy, zarządzania dokumentacją kadrową oraz naliczania wynagrodzeń.

    Jeżeli jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i zaangażowaną, a poszukujesz przestrzeni do rozwoju oraz porządkowania procesów według własnej inicjatywy - zapraszamy do aplikowania!

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy itp.)
    • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac
    • Wdrożenie nowego systemu kadrowo-płacowego, stworzenie nowego regulaminu pracy i zakresu obowiązków
    • Rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich oraz innych absencji
    • Obsługa procesów związanych z zatrudnieniem i zwalnianiem pracowników
    • Przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych oraz współpraca z działem finansowym
    • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ich implementacja w firmie
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, PFRON)

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
    • Doświadczenie w samodzielnym naliczaniu płac
    • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
    • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Oferta:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie mocno osadzonej na rynku i dalej się rozwijającej
    • Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji
    • Możliwość rozwoju zawodowego - realny wpływ na umacnianie swojej pozycji i współtworzenie kultury organizacyjnej
    • Możliwość współpracy na poziomie międzynarodowym
    • Praca z otwartymi i wspierającymi ludźmi, w miłej atmosferze
    • Bezpośrednie raportowanie do osób zarządzających firmą
    • Elastyczny czas pracy
    • Możliwość pracy hybrydowej
    • Benefity pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, karta sportowa)