• Wszystkie ofertyKrakówHRRecruitmentSpecjalista ds. rekrutacji
    Specjalista ds. rekrutacji
    new
    HR
    Diagnostyka S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    headhunting
    direct search
    Rekrutacja

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • Aktywnie poszukujesz kandydatów (portale pracy, headhunting: LinkedIn, fora tematyczne).
    • Wspierasz managerów w procesach rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla w obszarze medycznym, sprzedażowym, obsługi klienta, administracyjnym (ustalanie profilu stanowiska, publikacja ofert, selekcja aplikacji w eRecruiter, prowadzenie procesów rekrutacyjnych).
    • Dbasz o pozytywne doświadczenia kandydatów w trakcie całego procesu rekrutacji.
    • Współpracujesz uczelniami oraz biurami karier i dostawcami zewnętrznymi w zakresie organizacji targów pracy, praktyk studenckich.
    • Współpracujesz z dostawcami usług HR.
    • Bierzesz udział w bieżących projektach HR i EB.

    Nasze wymagania:

    • Jesteś osobą proaktywną, #niemaniedasię.
    • Masz doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia rekrutacji end2end.
    • Masz wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie ludźmi, socjologia lub pokrewne).
    • Świetnie organizujesz swoją pracę i umiesz nadawać priorytety, co przyda się przy prowadzeniu wielu projektów w jednym czasie.
    • Wychodzisz z inicjatywą, angażujesz się, dbasz o szczegóły i terminy - pracujemy w dużej organizacji o mocno rozproszonej strukturze.
    • Znasz język angielski na poziomie min B1\B2.
    • Mile widziana będzie Twoja znajomość systemu eRecruiter oraz LI Recruiter.
    • Jesteś osobą gotową do podróży służbowych.

    Oferujemy:

    • Pracę, która ma sens. Od naszego zaangażowania zależą wyniki badań milionów ludzi.
    • Różnorodne projekty rekrutacyjne (m.in. medyczne, sprzedażowe, administracyjne, finansowe, IT) nie zamykamy się w jednym obszarze i stale rozwijamy struktury
    • Współpracę w zespole, który dzieli się swoją wiedzą i wymienia doświadczeniami.
    • Pracę na rzecz stale rozwijającego się lidera w swojej branży, stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę, pełen etat, regularny czas pracy.
    • Pakiet socjalny m.in: karta multisport lub medicover sport, opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie i Twojej rodziny, kurs językowy eTutor.