• Oferty
  • Wszystkie ofertyOpoleZdrowieFarmacjaKierownik apteki 馃拪
    Kierownik apteki 馃拪
    Zdrowie
    Dr. Max

    Dr. Max

    Opole
    Rodzaj pracy
    Pe艂ny etat
    Do艣wiadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiej臋tno艣ci

    wy偶sze wykszta艂cenie
    farmaceutyka
    Uprawnienia kierownicze
    sprzeda偶

    Opis stanowiska

    offer-banner

    Mamy recept臋 na Twoj膮 karier臋!

    Do艂膮cz do apteki sieci franczyzowej Dr.Max ju偶 dzi艣 i poznaj j膮 od wewn膮trz. Ka偶dego dnia uczestnicy sieci franczyzowej Dr. Max stawiaj膮 na profesjonaln膮 opiek臋 farmaceutyczn膮, b臋d膮c liderami na rynku w temacie Receptury Aptecznej, w tym Medycznej Marihuany. Apteki sieci franczyzowej Dr. Max bior膮 udzia艂 w Ministerialnych Projektach takich jak Pilota偶 Przegl膮d贸w Lekowych oraz udzielaj膮 pe艂nego wsparcia przy otwieraniu aptecznych punkt贸w szczepie艅. 馃┕馃拪馃馃懇鈥嶁殨馃К馃┖馃拤

    Farmaceuci pracuj膮cy w aptekach sieci franczyzowej Dr.Max

    • mog膮 by膰 ekspertami i edukowa膰 innych, a tak偶e tworzy膰 tre艣ci edukacyjne i artyku艂y popularno-naukowe
    • mog膮 organizowa膰 i uczestniczy膰 w konferencjach naukowych dla 艣rodowisk medycznych
    • bra膰 udzia艂 w warsztatach z ekspertami na najbardziej interesuj膮ce farmaceut贸w tematy, m.in. pierwsza pomoc w aptece, szczepienia, receptura oczna, medyczna marihuana i wiele, wiele innych

    Oczekiwania? To proste! Chcemy z Tob膮 pracowa膰, je偶eli:

    • posiadasz wy偶sze wykszta艂cenie farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu wraz z uprawnieniami kierowniczymi;
    • wiesz, 偶e opieka nad pacjentem to bardzo wa偶na misja i chcesz j膮 realizowa膰 ka偶dego dnia
    • potrafisz gra膰 zespo艂owo, a profesjonalizm i otwarta, pe艂na empatii komunikacja to Twoje mocne strony
    • odpowiedzialno艣膰, odwaga, troska i pacjent w centrum uwagi to nie tylko warto艣ci sieci franczyzowej Dr.Max ale r贸wnie偶 Twoje

    Do Twoich zada艅 nale偶e膰 b臋dzie:

    • sprzeda偶 lek贸w oraz wykonywanie lek贸w recepturowych i aptecznych
    • prawid艂owe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru
    • monitorowanie stan贸w w magazynie aptecznym

    Co otrzymasz?

    • stabilne zatrudnienie oferowane przez uczestnika sieci franczyzowej b臋d膮cej jednym z lider贸w bran偶y
    • wynagrodzenie z tytu艂u umowy o prac臋, uzupe艂niane atrakcyjnym systemem premiowym
    • mo偶liwo艣膰 rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych projektach skupionych na poszerzaniu i polepszaniu dost臋pno艣ci Pacjent贸w do lek贸w i nowoczesnych terapii

    To nie wszystko. Jako pracownik uczestnika sieci franczyzowej otrzymasz jeszcze MAXymalne benefity:

    • szeroki pakiet szkole艅 e鈥檒earningowych przygotowany przez kreatywny i pe艂en pasji zesp贸艂 Trener贸w (szkolenia zawodowe i personalne)
    • mo偶liwo艣膰 zaanga偶owania si臋 w projekty odpowiedzialne spo艂ecznie i ekologicznie. Nie mo偶esz przegapi膰 kolejnej edycji EcoRun!
    • dodatkowe 艣wiadczenia z Zak艂adowego Funduszu 艢wiadcze艅 Socjalnych
    • EXTRA bonus za polecenie kandydata, z kt贸rym rozpoczniemy wsp贸艂prac臋
    • pakiety medyczne grupy LUX MED
    • dogodne oferty UBEZPIECZENIA NA 呕YCIE
    • karta MULTISPORT
    • kursy j臋zykowe

    Skorzystaj z mo偶liwo艣ci i rozwi艅 skrzyd艂a!