Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior SEO Content Specialist
SEO
Dr. Max

Dr. Max
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
magento
Google Analytics 4
Google Search Console
jęz. angielski
Mile widziane
branża farmaceutyczna
branża kosmetyczna
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii contentowej zoptymalizowanej pod kątem SEO, zgodnej z celami biznesowymi firmy
  • Analiza słów kluczowych i trendów rynkowych w celu identyfikacji nowych możliwości i optymalizacji istniejących treści
  • Monitorowanie efektywności publikowanych treści za pomocą narzędzi analitycznych, interpretacja danych i dostosowywanie strategii treści na podstawie wyników
  • Śledzenie trendów i analiza działań contentowych konkurencji
  • Koordynowanie pracy zespołu contentowego oraz współpraca z zewnętrznymi agencjami contentowymi
  • Zarządzanie harmonogramem i budżetem contentowym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu: marketing, zarządzanie, filologia polska, dziennikarstwo
  • Bardzo dobra znajomość zasad SEO w kontekście content marketingu
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w content marketingu
  • Znajomość narzędzi: Magento, Google Analytics 4, Google Search Console
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Mile widziana znajomość branży farmaceutycznej i kosmetycznej
  • Gotowość do sporadycznych przyjazdów do Centrali Dr.Max we Wrocławiu

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną, ale równocześnie ciekawą i kreatywną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, będącej kluczowym graczem nie tylko na rynku polskim, ale także w UE
  • Realny wpływ na przyszłe sukcesy i kierunki rozwoju firmy
  • Możliwość realizacji własnych inicjatyw
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i inne świadczenia
  • Przestrzeń do rozwoju zawodowego w dużej organizacji
  • Możliwość wdrażania rozwiązań usprawniających pracę zespołu
  • Wzajemne wsparcie (on-boarding, kultura wymiany informacji zwrotnych, szkolenia)
  • Koleżeńska atmosfera (mówimy sobie na „Ty”, brak dress codu, upominki dla nowych pracowników)

Benefity:

  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed
  • Grupowe ubezpieczenie na życie Warta
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Kursy języków obcych eTutor
  • Programy szkoleniowe (specjalistyczne, menadżerskie)
  • Paczki rzeczowe świąteczne oraz bonusy pieniężne dla pracowników na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • Wyjścia integracyjne
  • Wczasy pod gruszą
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci
  • Darmowy parking