• Oferty
  • Wszystkie ofertyZielona GóraInneMagazynier/ Logistyk
    Magazynier/ Logistyk
    Inne
    DRILL-LAB Sp.zo.o.

    Zielona Góra
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    samodzielność
    Ms office
    terminowość
    dobra organizacja pracy
    logistyka
    komunikatywność
    odpowiedzialność

    Mile widziane

    prawo jazdy
    Optima

    Opis stanowiska

    Do wybranych zadań na tym stanowisku należeć będą:

    ▪ Prowadzenie magazynu – organizacja składowania i współkontrola stanów magazynowych

    ▪ Prowadzenie ewidencji materiałów, części zamiennych oraz środków trwałych

    ▪ Przeprowadzanie spisów z natury majątku

    ▪ Współpraca z dostawcami oraz klientami w kwestiach dotyczących zaopatrzenia i logistyki

    ▪ Przygotowanie i obsługa zamówień dotyczących usług transportowych/dźwigowych

    ▪ Kontrola i nadzór nad zamówieniami dotyczącymi materiałów i usług

    ▪ Realizacja dostaw i wysyłek wewnętrznych, krajowych i zagranicznych – spedycja, urzędy i agencje celne

    ▪ Przyjmowanie towaru do magazynu oraz jego późniejsze wydawanie oraz przygotowanie do obrotu i

    sprzedaży

    ▪ Obsługa programu magazynowego (dokumenty przychodowe i rozchodowe)

    Wymagania:

    ▪ Wykształcenie średnie lub wyższe (w tym studenci studiów zaocznych) na kierunkach logistyka lub magazynier/logistyk

    ▪ Co najmniej dobra znajomość zagadnień gospodarki magazynowej i logistyki

    ▪ Co najmniej dobra znajomość systemu operacyjnego MS Windows, pakietu MS Office oraz oprogramowania do prowadzenia magazynu (przyuczamy do pracy z oprogramowaniem Comarch Optima)

    ▪ Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację, prowadzenie korespondencji oraz pracę z dokumentacją logistyczną

    ▪ Gotowość do pracy w terenie w Polsce – spisy z natury

    ▪ Terminowość, sumienność oraz samodzielność

    ▪ Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    ▪ Atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    ▪ Rozwój zawodowy i pracę w międzynarodowym środowisku

    ▪ Specjalistyczne szkolenia (w tym przyuczenie do wykonywania zadań) oraz możliwość kontynuacji nauki na studiach wyższych zaocznych

    ▪ Pracę w przyjaznym i inspirującym zespole